:: O nás

:: Novinky

:: Akí sú

:: Štandardy

:: Naše psy

:: Naše fenky

:: Šteniatka

:: Vrhy

:: Galéria

:: Kontakt

:: Odkazy
 

Celoštátna výstava psov a 2x Medzinárodná výstava psov Nitra 2015

05., 06., 07.06.2015


Celoštátna výstava psov Nitra, 05.06.2015 - rozhodca : Ing. Jaroslav Kubaľa, SK - na tejto výstave reprezentovalo Crazy Magic päť odchovov, dôležité vystúpenie čakalo hlavne Orku, ktorá mala pred sebou svoje dve posledné výstavy, jej majitelia sa s ňou už nechcú venovať tejto podivuhodnej zábavke, čo je škoda, Orke sa podarili za jej veľmi krátke výstavné pôsobenie celkom pekné veci... Ďalej bol vystavený Sonet v mladých - Výborný 4, Ozembuch v otvorenej - Výborný 4, Nestor v šampiónoch - Výborný 2, Res.CAC a Paris v mladých - Výborná 4, kam sa opäť na chvíľu vrátila po úspešnom vystúpení v Lučenci v triede strednej v snahe skúsiť zabojovať o Slovenského šampióna krásy mladých. Orke vyšiel tretí krok na ceste za splnením podmienok na zisk titulu Slovenský šampión krásy a vyšperkovala víťazstvo v triede aj následným ziskom BOS ( najlepšia suka výstavy ), keď bola pred neskoršou Svetovou víťazkou a BOB z tejto výstavy v Miláne.

Medzinárodná výstava psov Nitra, 06.06.2015 - rozhodca : Radim Fiala, CZ - všetkého veľa škodí, urobili sme si sobotný veget a na túto výstavu šla len Paris a v triede strednej získala hodnotenie Veľmi dobrá 3, tiež sa prezentovala Twitty v triede dorastu - Veľmi nádejná 1.

Medzinárodná výstava psov Nitra a Cruft´s kvalifikácia 07.06.2015 - rozhodca : Crockett Keneth, Ir - na tejto výstave reprezentovalo Crazy Magic šesť odchovov, dôležité vystúpenie čakalo hlavne Orku, ktorá musela vyhrať svoju triedu a získať CAC, aby splnila podmienky na zisk Slovenského šampióna krásy na svojej poslednej výstave - a po napínavom priebehu sa jej to podarilo, síce to dlho vyzeralo na druhé miesto, ale p. rozhodca mal zmysel pre dramatickosť chvíle a nakoniec Orku "vytiahol" na prvé miesto ! História sa zopakovala, to, čo sa podarilo v zime na poslednej výstave Chiare pred druhým pôrodom, vyšlo tentoraz Orke pred jej prvým pôsobením v chove :). Príjemná rozlúčka s výstavnými kruhmi. Ďalej bol vystavený Sonet v mladých - Výborný 3, Ozembuch v otvorenej - Výborný 2, Res.CAC - veľmi dobré prekvapenie, Nestor v šampiónoch - Výborný 2, Res.CAC, Twitty v mladých v svojej premiére Výborná 4 a Paris v mladých - Výborná 3.

Orka

Orka - V1, CAC

Orka

Orka - V1, CAC

Orka

Orka - V1, CAC

Orka

Orka - V1, CAC

Twitty a Paris

Twitty a Paris

Nestor

Nestor - Res.CAC

Ozembuch

Ozembuch - R. CAC

Twitty

Twitty - VN1