CVP_Senec_2013
 
english slovak
:: O nás
:: Novinky
:: Akí sú
:: Štandardy
:: Psy
:: Sučky
:: Šteniatka
:: Vrhy
:: Galéria
:: Kontakt
:: Odkazy
 

20.01.2018 : 15.02.2018 bude predpokladaný termín pôrodu šteniatok zo spojenia Jch. Bullkeinol A- Billy Boy x Victoria Crazy Magic (BOS, CACIB, CAC, 3x Res.CAC, Cruft´s Qualification). Obaja rodičia majú výsledky DBK A/A a DLK 0/0, zároveň sú geneticky L2HGA a HC clear.

JCh. Bullkeinol A-Billy Boy

JCh. Bullkeinol A-Billy Boy

Victoria Crazy Magic

Victoria Crazy magic .............

27.11.2017 : Už sme sa dlho nepokúšali o šteniatka, znova prichádza ten krásny čas, Winnie sa začala hárať, druhýkrát sa idem pokúsiť o spojenie rodičov z Crazy Magic, prvýkrát to vyšlo nad očakávanie, výsledky Victorie a Valmonta sú toho dôkazom a hlavne obaja majú super výsledky testov na DBK A/A a DLK 0/0. Takže predstavujem nádejných rodičov nášho plánovaného vrhu "G".

Ch. Valmont Crazy Magic

Ch. Valmont CM

Winnie Crazy Magic

Winnie CM

06.06.2017 : Príprava na akciu Crazy Days 2017 určenú výlučne pre stafíkov začína, akcia bude 05.08.2017 ( športový viacboj Slovak Bulldozer - disciplíny - weight pull sprint, sťahovanie kladky, A-frame a weight pulling ) a 06.08.2017 (show staffbulej krásy - O víťaza Crazy Days 2017 ). Po kliknutí na odkaz " Crazy Days Propozície " sa Vám rozbalia základné informácie o tejto akcii, po kliknutí na odkaz " Prihláška Crazy Days " si môžete stiahnuť prihlášku, po kliknutí na odkaz " Program Crazy Days " si môžete stiahnuť program :), ako inak, že ?!? Prihlášku, prosím, pošlite na mail : stefanciada@gmail.com. Uzávierka prihlášok je 01.08.2017. V tejto chvíli je ešte voľných 5 izieb v rekreačnom zariadení obce v mieste konania akcie - 1 trojposteľová a 4 dvojposteľové.

 

 

Crazy Days 2017

 

2., 3., 4.06.2017 : 3x MVP Nitra - veľmi zaujímaví rozhodcovia, toto sme si nemohli nechať ujsť a tak sme si poriadne povystavovali - viac po kliknutí na odkaz " 3x MVP Nitra "

Nestor

Nestor CM

Caesar

Caesar CM

Cloe

Cloe CM

Oris

Oris CM

Dar

Dar CM

14.05.2017 : Oblastná výstava Vlčkovce - pre radosť som vytiahol Nestora a novica Bridga na oblastnú výstavu, kde mali tú česť byť posúdení p. Havelkom. Viac po kliknutí na odkaz " Oblastná výstava Vlčkovce "

Bridge

Bridge CM

Nestor

Nestor CM

 

06., 07.05.2017 : 2x MVP Lučenec - skvelé výsledky na dvojici týchto výstav dosiahla Oris Crazy Magic - v sobotu vyhrala BOB - najlepší jedinec plemena v takmer kompletnej špičke slovenských stafíkov, v nedeľu opäť vyhrala svoju triedu s CAC a k tomu ešte Res.CACIB :) Viac po kliknutí na odkaz " 2x Medzinárodná výstava psov "

Oris

Oris CM

Oris

Oris CM

 

27.04.2017 : krytie Ch. Ninevah Blue Bomber x Java CM bolo definitívne neúspešné, o krytie Javy sa znovu pokúsime o rok

11.04.2017 : Úspešnosť krytia Ch. Tap Dancer Ambassador Sun x Paris Crazy Magic máme sonom potvrdenú, v tejto chvíli na šteniatka z tohto spojenia neprijímam rezervácie.

Tap Dancer Ambassador Sun

Tap

Tap Dancer Ambassador Sun

Tap

Paris Crazy Magic

Paris

Tap Dancer Ambassador Sun

Tap

Tap Dancer Ambassador Sun

Tap

10.04.2017 : Dnes ráno sa v Crazy Magic narodil vrh "E" - dvaja psíkovia a štyri sučky, všetky šteniatka sú v tejto chvíli zadané, je to veľmi vyrovnaný vrh - chalani pri pôrode vážili 330 a 340 g, dievčatá od 280 do 320 g, zatiaľ je všetko v poriadku, šteniatka sú zdravé a Viky sa o ne krásne stará :).

Rich x Victoria

Vrh E

 

 

 

20.02.2017 : sa začala hárať Java CM, tipujem, že o 14 dní pôjdeme kryť

Ninevah Blue Bomber

Ch. Ninevah Blue Bomber

Java CM

GCh. Java Crazy Magic

 

 

19.02.2017 : Fotky - len tak pre radosť :)

Benli

Benli

Albert II

Albert II

Big

Big

Albert II

Albert II

Caesar

Caesar

Cloe

Cloe

Twitty

Twitty

Nira

Nira

Usher

Usher

Rita

Rita

Walhalla

Walhalla

Usher

Usher

Xara

Xara

Yasmin

Yasmin

Yukon

Yukon

 

18., 19.02.2017 : Victory Show, Národná výstava psov Bratislava - Valmont Crazy Magic sa stal v sobotu Victory Junior Winner, v nedeľu to bola 3x Výborná 2, Res.CAC s tromi odchovmi Crazy Magic - pekná zhoda :) Viac po kliknutí na odkaz " Victory show " a " Národná výstava psov "

Valmont

Valmont

Valmont

Valmont - Res.CAC

Victoria

Victoria - Res.CAC

Winnie

Winnie - Res.CAC

 

06.02.2017 : Prebehlo krytie MultiCh. Rich Man Ambassador Sun a Victoria Crazy Magic, z tohto spojenia je v tejto chvíli možná záväzná rezervácia len psíkov.

Rich x Victoria

Plánovaný vrh E

 

 

 

24.01.2017 : Dnes sa rodičom Ch. Danny G. Fransimo Bohemia a Ch. Bridget Jones Moravia Lord narodili dvaja synovia a jedna dcéra, všetky šteniatka sú zadané !

Danny G. Fransimo Bohemia

Danny G. FB

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones ML

malé d-čka

D2 vrh

 

14., 15.01.2017 : 2x Medzinárodná výstava psov Nitra - Valmont Crazy Magic splnil podmienky Slovenského šampióna krásy, ale inak tieto výstavy príliš nevyšli, v každom prípade - partia ľudí bola znova super, tak sa výsledky takými horkými nezdali :) Viac po kliknutí na odkaz " 2x Medzinárodná výstava psov Nitra "

Paris

Paris - V3

Paris

Paris - V3

Paris

Paris - V3

Valmont

Valmont - CAC

Victoria - V4

Victoria - V4

09.01.2017 : Šteniatka z posledných dvoch vrhov sú už vo svojich domovoch, kde, dúfam, okrem zábavy spojenej s drobcami tohto veku, prišlo snáď aj trochu tej pravej stafíkovskej prítulnosti :). Cloe ostáva v spoluvlastníctve CHS Crazy Magic, teším sa tomu !

Be Rosenhaim

Be Rosenhaim

Be Rosenhaim

Be Rosenhaim

BIG

BIG

Be Rosenhaim

BIG

Be Rosenhaim

Caesar

05., 06.11.2016 : 2x Medzinárodná výstava psov Bratislava - zisk prvej nominácie odchovu z CM na prestížnu výstavu Cruft´s v Anglicku na slovenskej výstave stojí za to, že ?!? Viac po kliknutí na odkaz " 2x Medzinárodná výstava psov Bratislava "

Valmont

Valmont - CAC

Valmont

Valmont

Victoria

Victoria - BOS

04.11.2016 Klubová výstava SKCHTaF Bratislava - táto klubová výstava Slovenského klubu chovateľov a foxteriérov bola veľkou akciou, jednou z naj na Slovensku za môjho pôsobenia v kynológii - jednak počtom prihlásených psov ( celkove 110 SBT ), po druhé počtom prihlásených psov slovenských majiteľov ( 62 jedincov ), výborne zvládnutím organizácie v kruhu ( skvelá práca Ivana Nedorolíka a Petry Štócovej - CHS Runningbull ) a hlavne možnosťou získať posudok od anglickej rozhodkyne Mrs. Audrey Hubery. A výsledky odchovov Crazy Magic ? Stáli za to !!!!!! Prvýkrát sa podarilo získať odchovu z CM titul Klubový víťaz - stal sa ním Valmont Crazy Magic ! Viac po kliknutí na odkaz " Klubová výstava SKCHTaF Bratislava "

Valmont

Valmont - KV

Valmont

Valmont

Paris

Paris

Victoria

Victoria - V3

Winnie

Winnie

20., 21.08.2016 : 2x Medzinárodná výstava psov Bratislava - prvé vystúpenie Valmonta v strednej triede, výstavná premiéra jeho sestry Victorie a predstavenie Winnie v početne obsadenej triede mladých mi urobilo radosť :). Viac po kliknutí na odkaz " Medzinárodná výstava psov Bratislava "

Valmont

Valmont - CACIB

Valmont

Valmont

Malý doprovod

Malý doprovod

Winnie

Winnie

Victoria

Victoria

16.08.2016 : Príprava na športové preteky Crazy Days 2016 určené výlučne pre stafíkov beží v plnom prúde, akcia bude o zhruba dva týždne 27.8. a 28.8., po pár rokoch to vyzerá tak, že asi bude viac cien ako účastníkov, dokonca je ešte voľná jedna izba v ubytovacom zariadení. Po kliknutí na odkaz " Crazy Days Propozície " sa Vám rozbalia základné informácie o tejto akcii, po kliknutí na odkaz " Prihláška Crazy Days " si môžete stiahnuť prihlášku, po kliknutí na odkaz " Program Crazy Days " si môžete stiahnuť program :), ako inak, že ?!?. Prihlášku, prosím, pošlite na mail : stefanciada@gmail.com. Uzávierka prihlášok je 20.08.2016. Uzávierka sa blíži, v tejto chvíli máme prihlásených 13 psov športovcov ( z toho 5 z SK a 8 z ČR ), 10 súk športovkýň ( z toho 6 z SK a 4 z ČR ), na súťaž krásy je prihlásených 19 stafíkov ....

 

 

Crazy Days 2016

 

10.08.2016 : Rita Crazy Magic sa začala hárať, tipujem, že začiatkom budúceho týždňa budeme kryť :).

 

 

Morfeus x Rita

Morfeus Wizard Bull x Rita Crazy Magic

 

02., 03.07.2016 : Národná a Medzinárodná výstava psov Veľká Ida - opäť pekné vystúpenie mladej Winnie CD a už výsledková klasika v podaní Nestora :). Po kliknutí na odkaz " Národná a Medzinárodná výstava psov Veľká Ida " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

Winnie

01.07.2016 : Špeciálna výstava SKCHTaF Košice - táto výstava vyšla viac ako výborne, konečne máme doma GrandCh. Sk s Nestorom, a nielen to :). Po kliknutí na odkaz " ŠVT Košice " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Valmont - 2. naj junior

Valmont

Nestor - V1, CAC

Nestor - CAC

Valmont

Valmont

Winnie - V2

Winnie - V2

Valmont

Valmont - CAJC

10.05.2016: Narodili sa nám šteniatka vrhu "Y" - rodičom Vrabarbull Glacier Breeze ( pôvodom z GB ) a Paris Crazy Magic sa dnes narodili dve šteniatka - psík a sučka, je to prvý modrý vrh stafíkov na Slovensku, obe šteniatka sú zadané.

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

vrh Y

08.05.2016 : Národná a Medzinárodná výstava psov Lučenec - ukončenie šampióna mladých pre Nestora na jeho štvrtej výstave v triede mladých je super výkon, víťazstvo BOB ( Best of Breed ) pre Nestora veľká frajerina, ani prvé písmenká Res.CAC pre Uriel nie sú zlým počinom na začiatok .... Dobré výstavy :). Po kliknutí na odkaz " NVP a MVP Lučenec " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Nestor CM

Nestor - BOB

Nestor CM

Nestor o CACIB

Uriel CM

Uriel - Res.CAC

Valmont CM

Valmont - CAJC

 

04.03.2016: 2x Medzinárodná výstava psov Nitra -Nitrawa a Nitra Winner Show - ukončenie šampiónov pre Oxy a jej nedeľné víťazstvo v plemene - BOB, prvý CAJC Valmonta - to bolo to najvýraznejšie na týchto výstavách. Po kliknutí na odkaz " Medzinárodná výstava psov Nitra " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Oxy CM

Oxy - BOB

Pria CM

Pria - V4

Valmont CM

Valmont - CAJC

Nestor CM

Nestor - R.CAC

 

19.03.2016: Špeciálna výstava Slovenského klubu chovateľov teriérov a foxteriérov Viničné Po kliknutí na odkaz " ŠVT " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Oxy CM

Oxy

Taggy CM

Taggy

Uriel CM

Uriel

Xavier CM

Xavier

 

18.02.2016: Top teriér 2015 SKCHTaF - Crazy Magic je štvrtou najúspešnejšou chovateľskou stanicou klubu a v TOP SBT 2015 získal Nestor 3. miesto, Rita 5. miesto, Paris 7.miesto a Oxy 8. miesto. Gratulujem Rascal Bull k 7. miestu celkove medzi CHS a 2.,4.,6. miestu medzi jednotlivcami SBT, myslím, že sa celkom úspešne snažíme zviditeľniť SK chov. Ďakujem majiteľom všetkým 19 CM odchovov, ktorí s nami podnikli super jazdu výstavami v r. 2015. Bez Vás by to nemalo zmysel, bolo by to len hranie sa na vlastnom piesočku a to nie je až taká zábava !

17.01.2016: 2x Medzinárodná výstava psov Nitra -New Year Show a Winter show - ukončenie šampiónov pre Ritu a Bastiena bolo hlavným nosným prvkom týchto výstav. Úplne ideálne nevyšla táto dvojvýstava Oxy a Paris, budeme sa musieť ďalej snažiť získať šampióna krásy pre ne, Nestor sa v nedeľu oproti sobote výrazne zlepšil v predvedení v pohybe a bolo to poznať aj na hodnotení - Res.CAC a Res.CACIB sú výborné výsledky :). Po kliknutí na odkaz " Medzinárodná výstava psov Nitra " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Nestor CM

Nestor - R.CACIB

Usher CM

Usher - V2

Bastien CM

Bastien - V1

Rita CM

Rita - R.CAC

Oxy CM

Oxy - V4

30.12.2015: Zhrnutie výstavného pôsobenia v r. 2015 dáva celkom pekné čísla pre odchovy Crazy Magic - podarilo sa im získať 1xRes BIG III. skupiny FCI ( Nestor ), 2x BOB ( Nestor a Rita ), 4x BOS ( Oxy, Orka, 2x Rita ), 3x CACIB ( Nestor, 2x Rita ), 4x Res.CACIB ( 2x Nestor, Orka, Rita ), 1x Víťaz Slovenska ( Paris ), 26x CAC, 3x CC ( Oxy, Paris, Rita ), 1x Klubový víťaz mladých ( Twitty ), 5x CAJC ( 4x Rita, Twitty ), 3x V1, 8x V2, 12x V3, 7x V4, 4x Výborný, 11x Veľmi dobrý, 11x Veľmi nádejný 1, 2x VN2. K tomu všetkému sa stal Nestor v rámci plemena staffordshire bull terrier víťazom bodovacej súťaže Slovakia dog cup so 109 b, v rámci III. skupiny FCI medzi všetkými teriérmi bol 5. najúspešnejší, medzi všetkými psami bol na 60. mieste, v rámci plemena bola ešte v prvej desiatke Rita na 4., Paris na 6. Chiara na 8. a Orka na 10. mieste. Celkove sa výstav zúčastnilo v r. 2015 devätnásť odchovov Crazy Magic, ďakujem všetkým majiteľom našich šteniat, že ich ukázali svetu, stálo to za to :).

02.12.2015: Fotky šteniatok X- série :) vo veku 7,5 týždňa. Drobci sú už pripravení k odberu, voľní sa traja psíkovia a jedna sučka. Otec vrhu Breno Domidar Dogs je čerstvým TOP SBT českého Staffordshire Bull Terrier clubu za rok 2015.

 

 

 

 

Breno Domidar Dogs

 

28.,29.11.2015: 2x Medzinárodná výstava psov Nitra Premiéra Whitemy vo výstavných kruhoch, prvé účasti Bastiena v triede veteránov, dokončenie Slovenského šampióna šteniat pre Valmonta, prvá výstava Uriel v triede mladých a potvrdenie zisku prvého miesta Nestora v Slovakia dog cup-e , o tom boli tieto dve výstavy. Po kliknutí na odkaz " Medzinárodná výstava psov Nitra " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Nestor CM

Nestor - V4

Bastien CM

Bastien - V1

Whitemy CM

Oxy - V2, R.CAC

Valmont CM

Valmont - VN1

Valmont CM

Valmont - VN1

24.,25.10.2015: 2x Medzinárodná výstava psov Bratislava. Výborný výsledok Nestora - konečne sa mu podarilo vyhrať v triede šampiónov, nestratili sa ani "O" súrodenci v triede otvorenej a dorastenci Valmont a Vilian, rovnako ani Pria. Po kliknutí na odkaz " Medzinárodná výstava psov Bratislava " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Nestor CM

Nestor - V1, CAC

Chiara CM

Chiara - V1, CAC

Oxy CM

Oxy - V2, R.CAC

Ozembuch CM

Ozembuch - RCAC

Pria CM

Pria - V2, r.CAC

23.10.2015: Klubová výstava SKCHTaF Bratislava. Výborný výsledok našej Rity, vyhrala triedu strednú, skvele sa v triede mladých umiestnila Twitty - vyhrala ju a je Klubový víťaz mladých 2015 !!!! Škoda, že nemám fotky z tejto výstavy. Po kliknutí na odkaz " Klubová výstava SKCHTaF Bratislava " môžete pozrieť všetky výsledky odchovov z Crazy Magic :)

Twitty CM

Twitty - V1, CAJC

 

 

 

 

21.10.2015: Prvé fotky šteniatok X- série :).

Xara

Xara CM

psík 1

psík 1

psík 2

psík 2

psík 3

psík 3

psík 4

psík 4

Xara

Xara CM

psík 1

psík 1

psík 2

psík 2

psík 3

psík 3

psík 4

psík 4

11.10.2015: MVP Komárom a Klubová výstava maďarského klubu SBT !!!! Výborný výsledok našej Rity s jej majiteľkou Saškou Belašičovou, Rita vyhrala medzinárodnú výstavu v rámci plemena - trieda stredná - Výborná 1, CAC, CACIB a nakoniec BOB, na druhý deň pri anglickom rozhodcovi Archie Bryden vyhrala svoju strtednú triedu a získala Výborný 1, CAC.

Rita CM

Rita - V1, CAC

Rita CM

Rita - BOB

 

 

 

09.10.2015: Máme šteniatka vrhu "X" !!!! Rodičom USA Ch. a multi BOB Breno Domidar a Jetta Crazy Magic ( matka Oxy CM, ktorá bola Výborná 3 na svetovke 2015 v Miláne ) sa narodili štyria psíkovia a jedna sučka, v tejto chvíli je sučka predbežne zadaná.

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Breno Domidar

Jetta CM

šteniatka

šteniatka

 

šteniatka

šteniatka

 

šteniatka

šteniatka

 

06.09.2015:: Rakúska klubovka v Rabenstein - Warth - rozhodca Mr. Eric Galvin, GB - ďalší výrazný úspech odchovov Crazy Magic - Uriel - trieda dorastu - Nádejná 2 z 3 súk v triede, Rita - trieda stredná - Výborná 3 z 14 súk v triede, Oxy - trieda otvorená - Výborná 1, CACA z 10 súk v triede, následne ešte Clubsieger a BOS !!!! :) Po kliknutí na odkaz " Clubsiegerschau Rabenstein - Warth " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky všetkých z Crazy Magic.

Oxy

Oxy - BOS

Oxy

Oxy - BOS

Rita

Rita - V3

Rita

Rita - V3

Uriel

Uriel - Nádejná 2

16.08.2015:: Oblastná výstava psov Vrbové - príjemný deň a ťažka pohoda ! Po kliknutí na odkaz " Oblastná výstava Vrbové " si môžete pozrieť viac fotiek a aj písmenok :)

Šteňatá

O naj šteňa

13.08.2015: Máme šteniatka vrhu "W" !!!! Už sú na svete ! Narodil sa jeden psík a štyri sučky, v tejto chvíli sú štyria zadaní a jedna predbežne zadaná.

sučka

sučka

sučka

sučka

sučka

sučka

sučka

sučka

sučka

sučka

03.07.2015:: Špeciálna výstava SKCHTaF v Košiciach - dokončený klubový šampionát mladých pre Ritu, tretí CAC pre Paris a ďalší Res.CAC pre Nestora v šampiónoch a pre Lothara v otvorenej, dobré ! :) Po kliknutí na odkaz " Špeciálka SKCHTaF v Košiciach " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky všetkých z Crazy Magic.

Rita

Rita - V1, CAJC

Paris

Paris - V1, CAC

Lothar

Lothar - R.CAC

Rita

Rita

Andorra

Andorra - BOB

13.06.2015:: Svetová výstava psov Miláno 2015 - toto stálo za všetky drobné ! Výrazný úspech slovenských chovateľov a majiteľov na tejto prestížnej výstave ! Tri poradové miesta v dvoch triedach pre chovateľov a BOB a Svetový víťaz pre majiteľov - dosť dobré :) Po kliknutí na odkaz " Svetovka v Miláne " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky všetkých zo Slovenska.

Oxy

Oxy - V3

Oxy

Oxy - V3

Nestor

Nestor - V

Andorra

Andorra - V1

Izabella Silent Brawler

Izabella - BOB

07.06.2015:: Klubová výstava SBTC CZ v Kolesách - najväčší úspech odchovu našej CHS na českej klubovke - Rita sa výrazne zaskvela - Výborná 4 z 52 prihlásených súk v triede mladej a druhá najlepšia hlava vo vloženej súťaži sú toho dôkazom ! Po kliknutí na odkaz " Klubovka SBTC CZ Kolesá " si môžete pozrieť viac fotiek.

Rita

Rita - V4

Rita

Rita - V4

 

 

07.06.2015:: MVP a CVP Nitra - dokončený slovenský šampión krásy pre Orku, ďalšie RCAC v šampiónoch pre Nestora a prvé R.CAC pre Ozembucha, celkom úspešné výstavy :) Po kliknutí na odkaz " CVP a MVP v Nitre " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky všetkých z Crazy Magic.

Nestor

Nestor - R.CAC

Orka

Orka

Twitty a Paris

Twitty a Paris

Orka

Orka - CAC

Ozembuch

Ozembuch-R.CAC

02.06.2015:: Príprava na Crazy Days 2015, ktorá sa bude konať 01.,02.08.2015 pokračuje, po kliknutí na odkaz " Crazy Days Propozície " sa Vám rozbalia základné informácie o tejto akcii, po kliknutí na odkaz " Prihláška Crazy Days " si môžete stiahnuť prihlášku, po kliknutí na odkaz " Program Crazy Days " si môžete stiahnuť program :), ako inak, že ?!?. Prihlášku, prosím, pošlite na mail : stefanciada@gmail.com. Uzávierka prihlášok je 23.07.2015. Prípadne stačí napísať na mail stefanciada@gmail.com a pošlem Vám prihlášku vo formáte word.

10.05.2015:: MVP a CVP Lučenec boli aj po tretí krát našimi úspešnými výstavami, tentokrát to síce nebol BOB, ako po minulé roky, ale aj BOS poteší, no nie ?!? a dokončenom JCH. a GrandCH. ani nehovoriac ! . Po kliknutí na odkaz " Novohrad Lučenec " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky všetkých z Crazy Magic.

O naj chov. skupinu

O naj chov. skupinu

Ozembuch

Ozembuch - V3

O CACIB

O CACIB-a

Rita - CAJC

Rita - CAJC

Paris

Paris - 2x CAC

21.04.2015: Máme šteniatka vrhu "V" !!!! Už sú na svete ! Narodili sa dvaja psíci a jedna sučka, v tejto chvíli sú všetky zadané.

Nestor Crazy Magic

Nestor CM

Chiara Crazy Magic

Chiara CM

Viktor Crazy Magic

Viktor CM

Vilko Crazy Magic

Vilko CM

Viky Crazy Magic

Viky CM

09.04.2015:: Špeciálna výstava teriérov SKCHTaF vo Viničnom ukázala, že naše mladé nádeje majú šancu aj u anglického rozhodcu, fajn, máme opäť dôvod na radosť :). Najviac sa zadarilo Oxy, na svojej tretej výstave získala tretí CAC a stále platí, že vo svojej triede prehru ešte nemá na svojom konte, tentoraz to bolo v naozaj početnej triede ( 14 prihlásených súk v triede otvorenej ). Po kliknutí na odkaz " ŠVT Viničné " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky všetkých z Crazy Magic. Za fotky ďakujem skvelej Hanke Maredovej a Milošovi Moravčíkovi, spolumajiteľovi Oxy Crazy Magic.

BOB Element Arate Alesaf

Element Arate Alesaf

Oxy

Oxy - V1, CAC, CC

Orka

Orka - VD

Rita

Rita - VD2

Sonet

Sonet - VD3

09.04.2015: Čakáme šteniatka vrhu "V" !!!! Okolo 23.04.2015 by mali narodiť šteniatka, ktorých mená budú začínať na písmeno "V", ich rodičmi budú čierny Nestor Crazy Magic ( Slovenský šampión krásy, Slovenský šampión krásy mladých, Reserve BOG, 2xBOB, BOS, BOJ, 2xCACIB, 8xCAC, 2xCC, 3xCAJC ) a tmavožíhaná Chiara Crazy Magic ( Slovenský šampión krásy, BOS, CACIB, 3xCAC, 5xRes.CAC, sestra najlepšieho slovenského pullera Chestera ). Sonet - psík z prvého Chiarinho vrhu má pekné výsledky na začiatku svojej výstavnej kariéry, navyše má naozaj výbornú povahu, rastie vo vedľajšom meste, dobre ho poznáme, tešíme sa na tieto malé staffie guličky :).

Nestor Crazy Magic

Nestor CM

Nestor Crazy Magic

Nestor CM

Chiara Crazy Magic

Chiara CM

Chiara Crazy Magic

Nestor CM

 

01.03.2015:: Nitrawa Cup a Nitra Winner. Po kliknutí na odkaz " Nitrawa Cup a Nitra Winner " si môžete pozrieť viac fotiek a naše výsledky, Chiara sa stala Šampiónom krásy Slovenska a výborne sa darilo našim mladým Rite a Paris :) .....

Chiara

Chiara

Paris

Paris

Rita

Rita

Sonet

Sonet

Twitty

Twitty

27.02.2015:: Victory show nám tentoraz veľa dôvodov na radosť nepriniesla. Po kliknutí na odkaz " Victory show 2015 "si môžete pozrieť viac fotiek a výsledky.

Nestor a Dasher

Nestor a Dasher

Nestor

Nestor

Mia a Isabella

Mia a Isabella

Bastien Anpe Staff

Bastien AS

Nestor a Dasher

Atalanta Mia

11.02.2015:: šteniatka vrhu "U" majú 6,5 týždňa :) - a vývoj rastu bol k malej Uriel prajný, nie veľký predkus sa zrovnal a tejto chvíli sa javí, že bude vhodná aj do prípadného ďalšieho chovu, keďže má skus nožnicový, preto je možné ju predávať ako štandartné šteňa, čo je dobre, pretože je naozaj pekná, ako sme sa mohli na vlastné oči presvedčiť po tom, čo sme ju 2 týždne nevideli, keďže rastie u spolumajiteľa vrhu vo Svätom Juri. Včera sa nám drobcov nepodarilo nafotiť, ale dúfam, že skoro budeme mať na stránke ich aktuálne fotky. Viac info o tomto vrhu najdete v časti "Šteniatka" - stačí kliknúť na odkaz.

09.02.2015:: šteniatka vrhu "U" majú 6 týždňov :) - Najbližší víkend budú k odberu, stále máme voľné tri fenky, Uriel nebude vhodná do ďalšieho chovu kvôli nie veľkému predkusu, ale predsa, tomu zodpovedá aj cena, ktorá je polovičná oproti ostatným šteniatkam, viac info v časti "Šteniatka" - stačí kliknúť na odkaz.

Uriel

sučka Uriel - voľná

Uma

sučka Uma - voľná

Ulla

sučka Ulla - voľná

Dream of Hunter Fransimo Bohemia

otec vrhu

 

Uriel

sučka Uriel - voľná

Uma

sučka Uma - voľná

Ulla

sučka Ulla - voľná

Java Crazy Magic

matka vrhu

 

 

27.01.2015:: šteniatka vrhu "U" majú 30 dní :) - Viac info v časti "Šteniatka" - stačí kliknúť na odkaz.

Uriel

sučka Uriel - voľná

Uma

sučka Uma - voľná

Ulla

sučka Ulla - voľná

Usher

psík Usher.

 

11.01.2015:: Medzinárodné výstavy psov v Nitre nielenže natiahli úspešnú šnúru dobrých výsledkov odchovov Crazy Magic na výstavách, ale myslím, že tento úspech bol najvýraznejší ! Sobotnej výstavy sa zúčastnila pätica našich odchovov, je mi ľúto, že neprišiel Oskar, veľmi nádejný psík, ale ono to je naozaj hlavne o ľuďoch, až potom majú psi šancu naplniť svoj potenciál, v nedeľu sa vo výstavnom ringu objavili štyria reprezentanti Crazy Magic a darilo sa im skvele - 1xBOB, 1xCACIB, 1xRes.CACIB, 5xCAC, 1xRes.CAC, 2xV2, 1xVD4 o tom svedčí. A Nestorov úspech v záverečnom kruhu o najlepšieho psa III. FCI skupiny bol tou povestnou čerešničkou na torte !!! Po tejto výstave sa stal Slovenským šampiónom krásy Nestor, Chiara je jeden CAC od tejto méty a Oxy je po svojich prvých dvoch výstavách už v polovici tejto cesty .... Po kliknutí na odkaz " MVP New Year show & Wintershow Nitra " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky. Za fotky ďakujem aj Milošovi Moravčíkovi, majiteľovi Oxy Crazy Magic.

Nestor

Nestor - Res.BIG III.

Oxy

Oxy - 2xCAC

Rita

Rita - V2

Chiara

Chiara - CAC

Nestor

Nestor

10.01.2015:: šteniatka vrhu "U" majú 14 dní :) - Viac info v časti "Šteniatka" - stačí kliknúť na odkaz.

Uriel

sučka Uriel

Uma

sučka Uma - voľná

Ulla

sučka Ulla - voľná

Usher

psík Usher.

.

Spolu U vrh

28.12.2014:: Narodili sa nám šteniatka vrhu "U" !!!! Opätovne máme v spolumajiteľstve štvorčatá, po Jette sa narodili 4 šteniatka aj jej sestre Jave a svojej rodine vo Svätom Jure robia radosť 3 sučky a 1 psík, ktorých mená sa v PP budú začínať na písmeno "U". Otcom vrhu je Svetový víťaz mladých z Budapešti, pracovný Šampión, JCh. a Ch. Dream of Hunter Fransimo Bohemia, ktorý pracuje ako poľovne upotrebiteľný pes, hrdí sa skvelým rodokmeňom a viacerými zdravotnými testami s výbornými výsledkami, matkou je Šampión krásy SR a neuveriteľné "žihadlo" Java Crazy Magic ( dcéra Multi Ch. Glock Stawka Vieksza Niž Žycie ) a najlepšia SK suka do 15 kg vo weightpullingu na Crazy Days 2014. Všetky šteniatka z tohto vrhu budú testované na L2HGA. V tejto chvíli sú voľné dve sučky z tohto vrhu, na psíka a jednu sučku už predbežných záujemcov máme, čo ma teší !!!!

sučka U1

.

sučka U1

.

sučka U2

.

sučka U2

.

Spolu U vrh

sučka U3

.

sučka U3

.

psík U4

.

psík U4

.

Spolu U vrh

12.12.2014:: Twitty ostáva v spoluvlastníctve našej CHS Crazy Magic, dúfam, že sa jej bude dariť podobne ako jej polosúrodencom z nášho vrhu "O". V každom prípade jej spolumajitelia sú zárukou, že bude mať dobrý život, čo ma v jej prípade obzvlášť teší po tom, čím si doteraz prešla ....

Twitty Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

 

5.11.2014:: Európska výstava psov v Brne splnila moje očakávania, super početná a kvalitná účasť krásnych psov, pekné prostredie, príjemná spoločnosť fajn ľudí, dobre sa bolo zúčastniť. Po kliknutí na odkaz " EDS Brno " si môžete pozrieť viac fotiek a aj naše výsledky.

Lian

Lian

Lian

Lian

Lian

Narsee

Nestor

Nestor

Trieda šampiónov

Trieda šampiónov

30.10.2014:: Ešte máme voľného psíka Taggyho a sučku Twitty, vo veku 7,5 týždňa sú už pripravení k odchodu do nových rodín. A že to niekedy nejde tak, ako by si človek predstavoval, som sa presvedčil pri malej Twitty, ktorá sa nám späť vrátila po 5 dňoch od nových majiteľov s odôvodnením, že sa jedná o agresívne šteňa so zlou povahou, ktoré hryzie a vrčí na každého, dokonca naňho museli hodiť deku, aby ho ukľudnili pri poslednom záchvate, tiež, že pohrýzla do krvi ich 3-ročného syna, no neviem, náš 1,5 ročný syn sa s ňou hral za mojej prítomnosti pod stolom a nikomu sa nič nestalo, Twitty sa lepí na človeka stafím kontaktným spôsobom, rozhodne nie zubami, je to úplne normálne, živé šteňa, je smutné, keď sa odôvodňuje zlý výber plemena alebo nezvládnutie základov výchovy týmto spôsobom, stačí predsa povedať - bol to omyl, nie je to plemeno pre nás, nájdite mu vhodnejších majiteľov a je všetko v poriadku, ale tvrdiť o 7 týždňovom drobcovi, že je to agresívna beštia, ktorá takmer zabíja deti .... Smutné je niekedy chovateľstvo !

Taggy Crazy Magic

Taggy - voľný

Taggy Crazy Magic

Taggy - voľný

Twitty

Twitty - voľná

Twitty Crazy Magic

Twitty - voľná

06.10.2014:: máme za sebou fotenie vo veku 4 týždňov - šteniatka vrhu "T" !!!!

Taurus Crazy Magic

Taurus - voľný

Taggy Crazy Magic

Taggy - voľný

"T" vrh

"T" vrh

Tessa Crazy Magic

Tessa - rezervovaná

Twitty Crazy Magic

Twitty - voľná

Taurus Crazy Magic

Taurus

Taggy Crazy Magic

Taggy

S ujom 2 :)

S ujom 2 :)

Taurus Crazy Magic

Tessa

Taurus Crazy Magic

Twitty

5.10.2014:: Medzinárodné výstavy psov v Bratislave natiahli úspešnú šnúru dobrých výsledkov odchovov Crazy Magic, zúčastnilo sa jej 7 odchovov z Crazy Magic a máme dokopy 1xBOS, 1xCACIB, 3xCAC, 4xRes.CAC, 1xV2, 1xV3, 1xV4. Po kliknutí na odkaz " MVP Bratislava " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky.

Chiara

Chiara - Res.CAC

Jax

Jax - CAC

Nestor

Nestor - CACIB

Oskar

Oskar - Res.CAC

Otvorená psy

Otvorená psy

29.09.2014:: Takto rastú šteniatka vrhu "T" !!!!

Taurus Crazy Magic

Taurus - voľný

Taggy Crazy Magic

Taggy - voľný

"T" vrh

"T" vrh

Tesa Crazy Magic

Tessa - zadaná

Twitty Crazy Magic

Twitty - voľná

Dvojka

Twitty a Taurus

S ujom :)

S ujom :)

S ujom 2 :)

S ujom 2 :)

Papáme :)

Papáme :)

Ado stráži

Ado stráži

 

07.09.2014:: Narodili sa nám šteniatka vrhu "T" !!!! Po nie najľahšom priebehu pôrodu nám pribudli 2 psíkovia ( Taggy a Taurus ) a dve sučky ( Twitty a Tesa ) do našej zostavy ochovov Crazy Magic, sú zdraví, aktívni, živí, skrátka ministafíci ako majú byť, dúfam, že vyrastú rovnako pekne a bude sa im podobne dariť ako ich starším polosúrodencom po mame z vrhu "O". V tejto chvíli sú všetci voľní, aj keď zopár predbežných záujemcov máme, čo ma teší !!!!

Taurus Crazy Magic

Taurus Crazy Magic

Taggy Crazy Magic

Taggy Crazy Magic

"T" vrh

"T" vrh

Tesa Crazy Magic

Tesa Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

Twitty Crazy Magic

13.09.2014:: Medzinárodná výstava psov a Celoštátna výstava v Lučenci boli rozhodne najúspešnejšími výstavami roku 2014 pre Crazy Magic, a to ani tie posledné neboli zlé, ale v Lučenci nám to naozaj sypalo ! - zúčastnilo sa jej 7 odchovov z Crazy Magic a máme dokopy 1xBOB, 2xBOS, 2xCACIB, 7xCAC, 3xRes.CAC, 2xVN1, 1xV3, 1xV4. Celá kopa písmenok :). Po kliknutí na odkaz " MVP Lučenec ", " CVP Lučenec " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky.

Chiara - CACIB, BOS

Chiara - CACIB

Paris - VN1

Paris - VN1

Orka - CAC

Orka -.CAC

Oskar - CAC, BOS

Oskar - CAC

04.09.2014:: A čakáme šteniatka vrhu "T" !!!! Okolo 11.09.2014 by malo narodiť tak 5-6 šteniatok, ktorých mená budú začínať na písmeno "T", ich rodičmi budú červenobiely Zendi Z Hambálek Bušín a naša Jetta Crazy Magic ( matka veľmi peknej JCh. SK Orky Crazy Magic - 3. najlepšia dorastenka zo všetkých plemien NVP v Lučenci, 2. v Junior BIS na špeciálke SKCHTaF v Košiciach 2014, 2xCAJC z troch výstav v triede mladých, na prvej výstave v triede strednej CAC a Res.CACIB, celkom pekný začiatok výstavnej kariéry, škoda, že ďalšie sestry nie je vidno na výstavách, sú tiež veľmi pekné, pekne sa na výstavách umiestňuje aj jej brat Oskar - z MVP BA - BOB, CACIB, CAC ).

 

Zendi Z Hambálek Bušín

Zendi Z Hambálek

Jetta Crazy Magic

Jetta Crazy Magic

 

 

04.09.2014:: Bratislavské medzinárodky boli znova posunom o niečo vyššie, na sobotnej výstave o CACIB-a medzi psami súťažili len odchovy z Crazy Magic, BOB získal Oskar, v nedeľu splnila podmienky na zisk titulu Šampión krásy SR Java, Orka pri svojom prvom štarte v triede strednej získala CAC a neskôr Res.CACIB, Lian získal CACIB a konečne máme kvalitného handlera, ktorý to už nekazí psom, tak ako sa až pričasto darilo mne :). po kliknutí na odkaz " MVP Bratislava I. ", " MVP Bratislava II. " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky.

Nestor

Nestor - CAC

Oskar

Oskar - BOB

Java

Java - Res.CAC

Lian

Lian - CACIB

04.09.2014:: Séria výstav na východe patrila medzi naše najvydarenejšie, prvýkrát sa podarilo vážnejšie preraziť aj v záverečných súťažiach, po kliknutí na odkaz " Špeciálna výstava teriérov Košice ", " CVP Veľká Ida ", " MVP Veľká Ida " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky.

Lothar

Lothar - CC, CAC

Orka

Orka - CAJC

Java

Java - Res.CAC

Nestor

Nestor - CAJC

25.07.2014:: Druhá akcia, ktorú budeme tento rok organizovať pre všetkých, ktorí sa majú chuť so svojimi psami trocha prebehnúť a zašportovať si, bude Crazy Days 2014, ktorý sa bude konať 09.,10.8.2014 v rámci nášho mini seriálu Staffbull Tour 2014 po kliknutí na odkaz " Crazy Days Propozície " sa Vám rozbalia základné informácie o tejto akcii, po kliknutí na odkaz " Prihláška Crazy Days " si môžete stiahnuť prihlášku, po kliknutí na odkaz " Program Crazy Days " si môžete stiahnuť program :), ako inak, že ?!?. Prihlášku, prosím, pošlite na mail : stefanciada@gmail.com. Uzávierka prihlášok je 01.08.2014. Uzávierka sa blíži, v tejto chvíli máme prihlásených 10 psov športovcov ( z toho 4 z SK a 6 z ČR ), 12 súk športovkýň ( z toho na moje prekvapenie 9 z SK a 3 z ČR ), na súťaž krásy je prihlásených 17stafíkov ....

25.07.2014:: A máme za sebou prvú akciu v rámci Staffbull Tour 2014 - Coursing, nakoniec sa tejto neoficiálnej súťaže zúčastnilo 20 psov a súk troch plemien - stafordšírsky bulteriér, boston teriér a bulteriér a behali super, výborné boli aj šteniatka, behalo ich šesť, krásny bol spoločný beh troch najmenších bobkov :), počasie vyšlo, bolo super, po kliknutí na odkaz " Coursing 2014 " si môžete pozrieť viac fotiek a aj výsledky.

Paris

Paris

Parker

Parker

"S" súrodenci

"S" súrodenci

Greis

Greis

08.07.2014:: Už nemáme voľné žiadne šteňa, Sonet Crazy Magic bude bývať pár kilometrov od nás, tajne dúfam, že bude mať šancu ukázať svoje športové predpoklady, uvidíme :).

 

psík 2

Sonet

Sonet

Sonet

 

10.06.2014::Máme nové šteniatka v spoluvlastníctve našej chovnej stanici Crazy Magic, rodičom Ch. SK Jax Crazy Magic a Chiara Crazy Magic sa 19.4.2014 narodila jedna sučka a štyria psíkovia. Viac info v časti " Šteniatka ". V tejto chvíli sú voľní dvaja psíci - žíhaný Snoopy a čierny Sonet s bielymi znakmi, malý Scot bude budúci canisterapeut, teším sa týmto plánom jeho budúcej majiteľky. Nádejní by títo drobci mohli byť aj na športovom poli, veď Chiarin brat Chester je jednoznačne už po dva roky najlepším slovenským psom v silovej disciplíne weight pulling ( ťah ťažkého bremena ), keď vyhral v kvalitnej konkurencii túto disciplínu na Crazy Days 2012, 2013 a 2x bol tretí v týchto rokoch v štvorboji, Jaxova sestra Janis patrí medzi najlepšie športové suky na Slovensku, vlani zviedla vyrovnaný súboj na Crazy Day s vynikajúcou českou pullerkou Emmou Bee-Master, to je znak naozaj špičkovej kvality...

Snoopy

 

Snoopy

 

Snoopy

 

Snoopy

 

Snoopy

 

Snoopy

Snoopy - voľný

Snoopy

Snoopy - voľný

Sonet

Sonet - voľný

psík 2

Sonet - voľný

Sara

Sara - zadaná

31.05.2014::Máme z sebou predĺžený výstavný víkend - piatkový Senec a sobotná a nedeľná medzinárodná výstava v Nitre. Po tejto sérii výstav má Nestor opäť o krok bližšie k získaniu titulu Junior Šampión krásy SR, Jette pribudol Res.CAC a Lian sa stal Grand Šampiónom krásy SR ako prvý odchov z Crazy Magic, teším sa ! Viac informácií sa rozbalí pri kliknutí na odkazy : CVP Senec, sobotná medzinárodná výstava Grand Prix Nitra, nedeľná medzinárodná výstava Derby Winner show Nitra.

Lian - CAC

Lian - CAC

Nestor - CAJC

Nestor - CAJC

Ozembuch - V3

Ozembuch - V3

Java - V4

Java - V4

Jetta - V3

Jetta - V4

17.-18.05.2014:: Výborná športová akcia - pre mňa vrchol tohto roka, skvele zorganizované napriek nepriazni počasia, výborní ľudia, super športové výkony stafíkov, pitov, amstafov, weight pulling do 4 hodiny rannej, VEĽKÉ POĎAKOVANIE partii okolo Slávka Janouška a aj ľuďom, ktorí so svojimi psami tvorili tím Slovensko 1 a Slovensko 2. Viac informácií sa rozbalí pri kliknutí na odkaz : Stoutdog 2014.

Izzy a Mia

Mia a Izzy

Izzy a Mia

Izzy a Mia

Víťazné tímy

Stupeň víťazov tímov

Naj vo WP

Naj v Weight pulling

Tretí najlepší :)

Tretí najlepší tím :)

 

12.05.2014::Šteniatka vrhu "R" postupne odchádzajú do svojich nových rodín, Rusty bude žiť pri Prešove, Regina pri Prievidzi a Rita v Bratislave, tešíme sa, že zostáva v spoluvlastníctve našej CHS.

spolu

spolu

spolu

Spolu

spolu

Spolu

Rita

Rita - voľná

Rita

Rita Crazy Magic

 

Regina

Regina - voľná

Regina

Regina Crazy Magic

Regina

Regina Crazy Magic

Rusty

Rusty - zadaný

Rita

Rusty Crazy Magic

05.04.2014::Máme z sebou predĺžený výstavný víkend - piatková Victory Show a sobotná a nedeľná medzinárodná výstava v Nitre. Niečo slabšie, niečo lepšie a niečo výborné ! Viac informácií sa rozbalí pri kliknutí na odkazy : Victory Show Nitra, sobotná medzinárodná výstava Nitra, nedeľná medzinárodná výstava Nitra.

Nestor - BOB

Nestor - BOB

Finále

Finále

Trieda šampiónov

Trieda šampiónov

Záverečný kruh

Záverečný kruh

Lian

Lian Crazy Magic

24.03.2014::Máme nové šteniatka v našej chovnej stanici Crazy Magic, rodičom Ch. CZ Sheffstaffs Red Rum a našej CH., JCh. SK a Victory Junior Winner 2011 Bridget Jones Moravia Lord sa narodili dve sučky a jeden psík. Psík Rusty je v tejto chvíli zadaný, Regina a Rita sú voľné. Zatiaľ sa napĺňajú nádeje, ktoré sme vkladali do tohto spojenia, Red Rum dáva naozaj výrazné hlavy, teším sa na ďalší rast našich "R" drobcov, dúfam, že sa nám bude dariť pri hľadaní takých dobrých majiteľov, ako sa nám to dosiaľ vychádzalo, je to čím ďalej, tým ťažšie :(.

Regina Crazy Magic

Regina - voľná

Regina Crazy Magic

Regina Crazy Magic

Regina Crazy Magic

Regina Crazy Magic

Regina Crazy Magic

Rita - voľná

Rita Crazy Magic

Rita Crazy Magic

 

Rita Crazy Magic

Rita Crazy Magic

Rusty Crazy Magic

Rusty - zadaný

Rusty Crazy Magic

Rusty Crazy Magic

Rusty Crazy Magic

Rusty Crazy Magic

22.03.2014:: Špeciálna výstava SKCHTaF vo Viničnom - Nestor v mladých - Veľmi dobrý, Lian v otvorenej - Výborný, Orka v mladých - Výborná a Java v otvorenej triede - Výborná 4, toť výsledky našich odchovov na tejto výstave posudzovanej anglickým rozhodcom Petrom Rhodesom.

NestorNestor Crazy Magic

Orka Crazy MagicOrka Crazy Magic

Triedy mladýchTrieda mladých

10.03.2014:: A čakáme šteniatka vrhu "R" !!!! Narodia sa, ak všetko pôjde tak dobre, ako doteraz, okolo 25.03.2014, rodičmi budú červený anglický pes importovaný do Chovnej stanice Z Hambálek Bušín CH. a Národný víťaz Sheffstaffs Red Rum a naša CH., JCh. SK a Victory Junior Winner 2011 Bridget Jones Moravia Lord. Je to Brigitkin štvrtý vrh, z jej deviatich šteniat z vrhov J a L získalo sedem "písmenkové" umiestnenie na výstavách ( spolu 2x BOB, 15xCAC, 13x Res.CAC, 5xRes.CACIB, 6xCAJC, 2xVTM ), N šteniatka zatiaľ len štartujú svoju výstavnú kariéru v triede mladých.

Sheffstaffs Red Rum

Sheffstaffs Red Rum

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones ML

Sheffstaffs Red Rum

Sheffstaffs Red Rum

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones ML

Sheffstaffs Red Rum

Sheffstaffs Red Rum

09.03.2014:: Nezaháľame, trénujeme na športovú sezónu 2014 a je nás čoraz viac :) !!!! Teším sa !!!! odkaz na viac fotiek - stačí 2x kliknúť :)

Ozembuch a Jetta

Ozembuch a Jetta

Bastien

Bastien

Nadupaný Chester

Nadupaný Chester

Tyra

Tyra

Nestor

Nestor

Orka

Orka

Ozembuch a Jetta

Ozembuch a Jetta

Tyra

Tyra

Mia

Atalanta Mia

Radosť

Radosť :)

27.02.2014:: Šteniatka sú už k odberu od 23.02., voľní sú psík Parker (testovaný L2HGA clear a geneticky HC clear) a sučka Pria ( testovaná L2HGA carrier a geneticky HC clear ), myslím, že majú veľkú šancu, aby z nich vyrástli naozaj typickí stafíci, ktorí budú robiť česť svojim rodičom. Viac informácií sa o nich môžete dozvedieť v odkaze "Šteniatka", na tel.č. 0904 418970 do 16 hod alebo na 0908 032406 po 19 hodine. A samozrejme na stefanciada@gmail.com.

Pria

Pria

Pria

Pria

Parker

Parker

Parker

Parker

 

04.02.2014:: Už majú drobci z vrhu "P" štyri týždne, začínajú viac behať, objavovať obývačkový svet, ochutnávajú granulky, majú za sebou druhé odčervenie a zvládajú návštevy obdivovateľov :) a prvých záujemcov.

Paris

Paris

Paris

Paris

Parker

Parker

Parker

Parker

Phoebe

Phoebe

Phoebe

Phoebe

Poker

Poker

Poker

Poker

Pria

Pria

Pria

Pria

19.01.2014:: V 14 dňoch svojho života už vážia skoro kilo, pomaličky otvárajú oči a sú ako malé, bacuľaté morčatá - šteniatka vrhu "P" !!!

19.01.2014:: Prvá výstava v roku 2014 v Trenčíne dopadla pre nás takmer ideálne :), znova sme boli krásne zastúpení - na tejto výstave bolo prihlásených osem našich odchovov z piatich vrhov v troch triedach a rozhodne sa nestratili !!! 1xRes.CACIB, 1xCAC, 2x Res.CAC v triede otvorenej, 1xV2, 1xV3, 1xV4, 1xVýborný v triede mladých je SUPER výsledok. A navyše sa JAX Crazy Magic stal SLOVENSKÝM ŠAMPIÓNOM KRÁSY. Jeho cesta za týmto titulom začala a aj skončila v Trenčíne, skoro do roka a do dňa :). Viac informácií o výstave sa rozbalí po kliknutí na odkaz : MVP Trenčín

Jax

Jax - CAC.

Lian

Lian - Res.CAC

Trieda mladých

Oskar - Výborný 2

Narsee a Nestor

Nestor a Narsee

Otvorená psy

Otvorená trieda

05.01.2014:: Už sú na svete !!!! Zo spojenia Valglo Dream Maker x Java Crazy Magic sa narodili 5.1.2014 dvaja čierni psíkovia s bielymi znakmi a jemným žíhaním, jedna čierna fenka a na moje veľké prekvapenie aj dve modré sučky... Vedel som síce, že Dream Makrov starý otec je modrý, ale Javin predok s modrou vlohou je v rodokmeni úplne vzadu a napriek tomu motyka vystrelila a chovná stanica Crazy Magic je prvou slovenskou chovnou stanicou plemena stafordšírsky bulteriér, v ktorej sa narodili modré šteniatka. Náhoda, ale potešila :). Ale hlavné je to, že pôrod dopadol bez problémov aj pre matku, aj pre drobčekov.

psík 1

psík 1

psík 2

psík 2

sučka 1

sučka 1

sučka 2

sučka 2

sučka 3

sučka 3

01.12.2013:: Čakáme šteniatka !!!! Narodia sa, ak všetko pôjde tak dobre, ako doteraz, okolo 05.01.2014, sonografické vyšetrenie opakovane ptvrdilo, že zo spojenia Valglo Dream Maker x Java Crazy Magic sa narodia šteniatka s menom našej chovnej stanice začínajúce na písmeno "P" :)

Java Crazy Magic

Java Crazy Magic

Java Crazy Magic

Java Crazy Magic

Valglo Dream Maker

Valglo Dream Maker

Valglo Dream Maker

Valglo Dream Maker

Valglo Dream Maker

Valglo Dream Maker

01.12.2013:: Posledný výstavný víkend roka 2013 v Nitre bol pre CHS Crazy Magic nie celkom ideálny - 1xCAC, 1x CC, 1xRes.CAC, 3xV3, 1xV4, 1xVýborný, 8xVeľmi dobrý, 1xVD2, 1xVD3... Veľmi milo prekvapili hodnotenia Chiary v jej výstavnej premiére a Lothara v jeho takmer derniére ( dúfam, že ho ešte párkrát vystavíme :), dobrý výsledok pre Oskara, v tejto fáze rastu reálny pre Ozembucha a Montyho, dosť smutný tentokrát pre Jaxa a Liana ... Ale aj tak výborný výstavný rok pre Crazy Magic ! Viac informácií o výstavách sa rozbalí po kliknutí na odkazy : KV SKCHTaF Nitra a MVP Nitra

Lothar

Lothar - V1, CAC .

Lian

Lian - V3

Chiara

Chiara - Res.CAC

Monty

Monty VD

Stredná triedy psy

Stredná trieda

17.11.2013:: Trošku sme si potrénovali. Aj športy ... aj na blížiaci sa víkendový trojboj v Nitre ... Športovci boli šikovní a výstavníci tiež skúšali, čo im sily stačili :) Pekné nedeľné popoludnie :)

Začíname ..

Začíname ...

Postoj Ozembuch

Ozembuch

Jetta

Jetta

Carlos

Carlos

Tyra

Tyra

Oskar

Oskar

Oskar

Oskar

Carlos

Carlos

Carlos

Carlos

Začíname ..

Jetta

Mama a syn

Mama a syn

Bastien vs Carlos

Bastien vs Carlos

Skákajúca dvojica

Skákajúca dvojica

úspešný pokus Jetty

úspešný pokus Jetty

Ozembuch drží ...

Ozembuch drží ...

26., 27.10.2013:: Predposledný výstavný víkend roka 2013 v Bratislave bol pre CHS Crazy Magic úspešný - 2xCAC, 1x VN1, VN2, VN3 a Výborná 3, v kruhu boli posúdení traja dorastenci a súrodenci Lotta a Lian v triede strednej a nebyť mojej chyby možno by bola aj väčšia sláva .... Nebola .... Viac informácií o výstavách sa rozbalí po kliknutí na odkazy : MVP Bratislava - 26.10.,27.10.

Lian - V1, CAC .

O CACIB-a

Strážcovia pokladu

Lotta v strednej

 

28.09.2013:: Náročný september, ale nechať si ujsť pohodový športový deň Ostravský Bulldozer 2013 by bola škoda! Bolo sa na čo pozerať ! Po kliknutí na odkaz : Ostravský Bulldozer 2013 sa dozviete viac :)

Poriadne sa odraziť..

Lietajúci Staffy

Hrdé 3. miesto !

S chuťou ....

Pitbull pred akciou

21.09.2013:: Znovu si s nami trošku zahrávalo počasie, ale nakoniec bolo síce pod mrakom, ale padlo len pár kvapiek a občas sa objavilo aj pár slnečných lúčov, v každom prípade sa psom super behalo a vybláznili sa naozaj dôsledne :) po kliknutí na odkaz : Coursing HS 2013 sa rozbalí viac fotiek aspoň trošku zachycujúcich atmosféru akcie :)

Carlos

Darma

Mefisto

Dvojka bostonov

Bridget a Grace

14., 15.09.2013:: Máme za sebou ďalší naozaj vydarený výstavný víkend, zase som sa vyšantil :), znova sa podarilo vystavovať na jednej výstave 6 psov a nielen to, skúsil som si aj to, ako to vyzerá v záverečnom kruhu a rozhodne to nebolo také zlé :) ?!? Ale 1xBOB, 5xCAC, 2xRes.CAC, 1x V2, 1xV3, 4xVN1 a navyše v záverečkách 3. miesto o Najlepšiu chovateľskú skupinu, účasť v troj a päťpočetnom užšom finále a 3. miesto v BIS dorasteniek pre naše odchovy tento víkenda stála za to ! Viac informácií o výstavách sa rozbalí po kliknutí na odkazy : Lučenec - 14.09., 15.09.

:)

Lian-V1, CAC, BOB

:)

Orka-3.BIS puppy

:)

O BIG 3. skupiny

:)

Jax - V1, CAC

:)

O naj chov.skupinu

29.08.2013:: 21.9.2013 usporiadame ďalší tréning Mantrailingu a zabeháme si aj Coursing. Po dobrej odozve na prvé časti našej série Staffbull Tour 2013 sme sa rozhodli, že si ešte raz zabeháme a skúsime potrénovať nosy našich psov, takže ak budete mať chuť a čas príďte si so svojimi miláčikmi zašportovať a zároveň sa zabaviť na Hrubú Stranu, bude to tiež rozlúčka s letom, takže kto má chuť, môže stráviť víkend v peknom prostredí kraja pod Javorinou, je možné sa ubytovať na rekreačku obce a večer poopekáme a podebatujeme :) Stačí prejaviť záujem a napísať na stefanciada@gmail.com.

po kliknutí na odkaz " Mantrailing Propozície " a " Coursing Propozície "sa Vám rozbalia základné informácie o tejto akcii, po kliknutí na odkaz " Prihláška Mantrailing " a " Prihláška Coursing " si môžete stiahnuť prihlášku. Prihlášku, prosím, pošlite na stefanciada@gmail.com. Uzávierka prihlášok je 18.09.2013.

 

:)

 

:)

 

 

 

28.08.2013:: Máme za sebou naozaj vydarený výstavný víkend, vyšantil som sa :), veď ako často sa podarí vystavovať na jednej výstave 6 psov ?!? hlavne sobotná postupka Ozembuch v doraste, Monty v mladých, Lothar v strednej a Lian v otvorenej bola náročná :), suky - Lotta v strednej a Jetta v otvorenej už bola ťažká pohoda :), faktom je, že bez pomoci kamarátov, hlavne sobotná pomoc Libora Kostruba a Zuzky Gschwandtnerovej bola dôležitá, by som to nezvládol ! Ale 1xRes.CACIB, 2xCAC, 2xRes.CAC, 4xV3, 3xV, 1xVN1 a 2xVN2 pre naše odchovy tento víkenda stála za to ! Viac informácií o výstavách sa rozbalí po kliknutí na odkazy : MVP Bratislava - 17.08., MVP Bratislava - 18.08.

:)

Java - V 3

:)

Jetta - V

:)

Monty - V3

:)

Lotta - V2, Res.CAC

:)

Lian - 2xCAC

08.08.2013:: Máme čiastočne doplnené infornácie o Crazy Days 2013, hlavne výsledky, ale aj pár slov k tejto super akcii, zbytok ešte doladím :) - po kliknutí na odkaz " Crazy Days 2013 " sa dozviete viac.

13.07.2013:: Dátumovo poslednou akciou série Staffbull Tour 2013 bude 03.,04.08.2013 Crazy Days 2013, v rámci ktorého v sobotu prebehne športová súťaž o "Slovak Staffbull Cup" a v nedeľu "Hravá show", samozrejme počas oboch dní nezabudneme na deti :) - po kliknutí na odkaz " Propozície " sa Vám rozbalia základné informácie o tejto akcii, po kliknutí na odkaz " Prihláška " si môžete stiahnuť prihlášku a po kliknutí na odkaz " Program " si môžete stiahnuť časový program akcie. Prihlášku, prosím, pošlite na stefanciada@gmail.com.

Na Crazy Days máme zatiaľ prihlásených na športové zápolenia ( Slovak Staffbull Cup ) 5 psov a 12 súk, do súťaže o víťaza show Crazy Day sú zatiaľ prihlásení 15 stafíci, už máme zarezervované všetky izby v Rekreačnom zariadení obce, takže ostáva len ubytovanie na okolí - napr. v LEO GROUP COMPANY s.r.o., 913 07, Trenčianske Bohuslavice 232
(areál Hydrostav), GPS: 48°47'52.91"N 17°52'34.41"E, tel: +421 32 778 2217, mobil: +421 911 111 000, email: info@leoreality.sk, www.leoreality.sk.

Crazy Days organizujeme v spolupráci s CHS Runningbull a s podporou SKCHTaF.

Crazy Day 2013

13.07.2013:: Pôvodne plánovaný vrh "P" predsa len nevyjde - krytie podľa opakovaného sonografického vyšetrenia nebolo úspešné, je nám to ľúto ! Znova sa o šteniatka stafíkov pokúsime na jeseň 2013, viac info nájdete v šteniatkach.

13.07.2013:: 03.07.2013 sme usporiadali druhú akciu našej minisérie Staffbull Tour 2013 - po kliknutí na odkaz : Coursing sa rozbalí viac fotiek aspoň trošku zachycujúcich atmosféru akcie :) Myslím, že sa páčilo psím účastníkom, aj ich majiteľom :)

Jetta

Kalla

Kerri

Aris a Kalla

Java a Bastien

25.06.2013:: 15., 16.6.2013 sme usporiadali prvú akciu našej minisérie Staff Tour 2013 - po kliknutí na odkaz : Mantrailing - Víkendový kurz pre začiatočníkov sa rozbalí viac fotiek aspoň trošku zachycujúcich atmosféru akcie :) Bolo SUPER !

Zoznamovanie

Úvodné fotenie

Toho hľadaj !

Na stope !

Lákanie :)

Pohodička

20.06.2013:: Oliver Crazy Magic ( rodičia sú Ch. Ginstean Mister Cool x Jetta Crazy Magic) si už našiel nový domov, ostáva len dúfať, že sa nám pre neho podarilo nájsť stabilnejšie prostredie a už bude všetko v jeho živote v pohode ! Pridávame aj pár fotiek jeho brata Oskara a ich bratranca 7 - mesačného Montyho ( rodičia Jax Crazy Magic a Botka Crazy Magic ).

Oliver

Oliver Crazy Magic

Oliver

Oliver Crazy Magic

Oskar

Oskar Crazy Magic

Oskar

Oskar Crazy Magic

Monty

Monty Crazy Magic

08.06.2013:: Máme za sebou pár výstav, darilo sa nám :) - super, viac informácií o výstavách sa rozbalí po kliknutí na odkazy : CVP Senec, MVP Nitra - Grand Prix, MVP Nitra - Kvalifikácia na Cruft´s.

:)

Lothar - skvelá momentka :)

Java

Java - Crazy Magic - V1, CAC

Jax

Jax Crazy Magic - V2, Res.CAC

Jetta

Jetta Crazy Magic - V2, Res.CAC

:)

Isha Crazy Magic - V4

30.04.2013:: OZEMBUCH Crazy Magic ostáva v spoluvlastníctve našej chovnej stanice, občas sa treba vedieť rozhodnúť, no nie ?!? :)

Ozembuch Crazy Magic

30.04.2013:: Urobili sme pre radosť pár fotiek našej Brigitky a jej šteniat - 23 mesačnej Jetty, 16 mesačnej Lotty a 3 mesačného Narseeho :)

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones Moravia Lord

Jetta Crazy Magic

Jetta Crazy Magic

Jetta

Jetta Crazy Magic

Jetta

Jetta Crazy Magic

Jetta

Jetta Crazy Magic

Jetta

Jetta Crazy Magic

Narsee a Lotta

Narsee a Lotta

Lotta

Lotta Crazy Magic

Lotta

Lotta Crazy Magic

Lotta

Lotta Crazy Magic

Bridget Jones Moravia Lord

Lotta Crazy Magic

Lotta

Lotta Crazy Magic

Narsee

Narsee Crazy Magic

Bridget Jones Moravia Lord

Narsee Crazy Magic

Narsee

Narsee Crazy Magic

Narsee

Narsee Crazy Magic

Narsee

Narsee Crazy Magic

Spolu

Spolu

spolu

Spolu

17.04.2013:: Už máme doma len posledného voľného psíka so sympatickým menom OZEMBUCH Crazy Magic :)

30.03.2013:: Šteniatka vrhu "O" majú 6 týždňov ( rodičia Ch. Ginstean Mister Cool x Jetta Crazy Magic ), pridávame pár nových fotiek . V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov a jednu fenku, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear.

17.03.2013:: Šteniatka vrhu "O" majú 5 týždňov ( rodičia Ch. Ginstean Mister Cool x Jetta Crazy Magic ), pridávame pár nových fotiek . V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov a zrejme jednu fenku, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear.

"Čierna-voľná"

"Okrová"

"Žltá"

"Sivý-voľný "

"Hnedý-voľný"

"Fialová"

"Zelený"

 

17.03.2013:: Všetky šteniatka vrhu "N" majú svojich nových majiteľov, tešíme sa !

05.03.2013:: Šteniatka vrhu "O" majú 23 dní ( rodičia Ch. Ginstean Mister Cool x Jetta Crazy Magic ), pridávam pár fotiek pre radosť :) Šteniatka sú rozlíšené podľa farby obojkov, pre béžovú fenku sa už jej noví majitelia rozhodli, zadaná je ešte ďalšia sučka a jeden psík. V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov a dve fenky, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear.

"Béžová"

Čierna

"Čierna"

Fialová

"Fialová"

Fialová

"Fialová"

Žltá

"Žltá"

Sivý

"Sivý"

Zelený

"Zelený"

Žltá

"Žltá"

Žltá

"Žltá"

Hnedý

"Hnedý"

5.03.2013:: Šteniatka vrhu "N" majú 5 týždňov ( rodičia MultiCh. Harley R.A.C. Popelka x Bridget Jones MoraviaLord ). V tejto chvíli máme voľného jedného psíka, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear.

26.02.2013:: Šteniatka vrhu "O" majú 15 dní ( rodičia Ch. Ginstean Mister Cool x Jetta Crazy Magic ), pridávam pár fotiek pre radosť :) V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov a dve fenky, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear.

15.02.2013:: Šteniatka vrhu "N" majú 17 dní ( rodičia MultiCh. Harley R.A.C. Popelka x Bridget Jones Moravia Lord ) V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear.

Norton CM

Norton

Norton CM

Norton

Norton CM

Norton

Norton CM

Norton

Norton CM

Nira

Nira CM

Nira

Nira CM

Nira

Nira CM

Nira

Nira CM

Nira

Nira CM

Norris

Norris CM

Norris

Norris CM

Norris

Norris CM

Norris

Norris CM

Norris

Norris CM

Nesser

Nesser CM

Nesser

Nesser CM

Nesser

Nesser CM

Nesser

Nesser CM

Nesser

Nesser CM

12.02.2013:: 2.2.2013 sa podaril vynikajúci výsledok otcovi nášmu "N" vrhu - Harley R.A.C. Popelka získal na medzinárodnej výstave Duo CACIB Brno a kvalifikácii na Cruft´s v triede šampiónov hodnotenie Výborný 1, CAC, CACIB, BOB a Cruft´s qualification, výstavy sa zúčastnilo 111 stafíkov .... Naozaj pekný výsledok !

Harley

Harley - BOB

Harley

Harley - BOB

Harley

Harley - BOB

Harley

Harley - BOB

10.02.2013:: Dnes sa narodili traja synovia a štyri dcéry rodičom Ch. Ginstean Mr. Cool ( anglický export do Francúzska ) a Jette Crazy Magic ! Je to prvé krytie tohto psa so skvelým rodokmeňom na Slovensku. V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov a tri fenky, všetky šteniatka sú L2HGA/HC Clear..

pes

pes

pes

fenka

pes

fenka

fenka

fenka

Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Jetta Crazy Magic

01.02.2013:: 29.01.2013 prišli na svet traja synovia a jedna dcéra MultiCh. Harley R.A.C. Popelka a Ch. Bridget Jones Moravia Lord ! V tejto chvíli máme voľných dvoch psíkov.

Nira Crazy Magic

Nira Crazy Magic

Norris Crazy Magic

Norris Crazy Magic

Norris Crazy Magic

Norton Crazy Magic

Norton Crazy Magic

Nesser Crazy Magic

Nesser Crazy Magic

Nesser Crazy Magic

27.01.2013:: Medzinárodná výstava psov v Trenčíne - pri prvej účasti Jaxa v triede strednej sa podaril vynikajúci výsledok v super kokurencii svetového víťaza mladých a ďalšieho už CACIB-ového psa - Výborný 1, CAC a vo finále ešte Res.CACIB !!!

Jax

Jax - V1, CAC

Jax

Jax - V1, CAC

Jax

Jax - V1, CAC

Jax

Jax - V1, CAC

Jax

Jax - V1, CAC

10.01.2013:: Čakáme šteniatka ! Zo spojenia MultiCh. Harley R.A.C. Popelka x Ch. Bridget Jones Moravia Lord sa narodia okolo 02.02.2013 a zo spojenia Ch. Ginstean Mister Cool x Jetta Crazy Magic ( Víťaz Slovenska mladých 2012 ) prídu na svet o dva týždne neskôr. Zatiaľ pár fotiek nádejných rodičov :)

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Ginstean Mr. Cool

Harley RAC Popelka

Harley R.A.C. Popelka

Harley RAC Popelka

Harley R.A.C. Popelka

Jetta Crazy Magic

Jetta Crazy Magic

Jetta Crazy Magic

Jetta Crazy Magic

Bridget Jones Moravia Lord

Bridget Jones Moravia Lord

10.01.2013:: Výstavná sezóna ukončená, výsledky spočítané ! S veľkým potešením konštatujem, že odchovy z našej chovnej stanice, ktorých meno začína na písmeno G, CH, I, J, K, L sa predstavili vo výstavnom kruhu v r. 2012 49x, z toho získali 9x známku Nádejný alebo Veľmi dobrý a 40x hodnotenie Výborný - z toho 1x BOB, 2x Víťaz triedy mladých, 5x CAJC, 8x Výborný 2, 5x Výborný 3 a 4x Výborný 4, šteniatka z vrhu L sa predstavili v triede dorastu 9x a odišli vždy s hodnotením Veľmi nádejný, šesť našich odchovov sa stalo chovnými jedincami. Ďakujem všetkým majiteľom našich šteniatok, že sa rozhodli svojich psíkov a sučky vystaviť, venovať čas a nemalé financie na túto podivuhodnú zábavu a stráviť s nami pohodové a často napínavé chvíle pri výstavnom kruhu. Tiež v športe na naše odchovy nestratili - Bastien získal 3. a 2x 4. miesto vo weightpullingu a 4. miesto vo weight pull sprinte, Jasmin bola 1. a 4. vo weightpullingu a 3. vo weight pull sprinte, na Crazy Day 2012 súťažili ďalšie 4 naše odchovy, dúfam, že aj v r. 2013 dokážeme, že Crazy Magic-i sú nielen silní, rýchli, ale aj šikovní !

12.12.2012:: 30.11. a 01.12.2012 sme sa pokúsili spraviť, čo je možnostiach chovateľa, aby sa narodili šteniatka zo spojenia MultiCh., GCh., BIS, BOB a hlavne skvelého psa HARLEY R.A.C. POPELKA a našej Ch.SK BRIDGET JONES MORAVIA LORD, medzi sviatkami budeme vedieť, či naše počínanie bolo úspešné :)

Harley RAC Popelka

Bridget Jones Moravia Lord

Harley RAC Popelka

Bridget Jones Moravia Lord

Harley RAC Popelka

10.12.2012:: Medzinárodná výstava Nitra a Klubová výstava SKCHTaF Nitra

Jax

Jax

Jax

Lara

Java

13.11.2012:: A je na svete, dňa 11.11.2012 sa narodilo prvé šteniatko zo spojenia rodičov z CHS Crazy Magic - toto šteniatko je posledným synom Botky Crazy Magic a zároveň prvým synom Jaxa Crazy Magic - predstavujeme Montyho Crazy Magic, pekné a zaujímavé je, že má takmer rovnakú farbu ako jeho babka Kerri Fransimo Bohemia. Zatiaľ je v pohode, dúfam, že to tak vydrží a bude naďalej tak rásť, ako doteraz.

Monty

Monty

Monty

Monty

Monty

10.11.2012:: STOUTDOG CUP 2012 ( www.stoutdog.cz ) nesklamal, vynikajúco pripravená akcia, zázemie zvládnuté s chuťou a super nápadmi, výborná úroveň pretekov, čo si možno viac želať ?!? možno ešte výraznejší úspech by nemusel byť na škodu, to nevyšlo, skrátka nebol to náš deň, ani preteky, napriek tomu som bol veľmi rád a bolo mi cťou zúčastniť sa tejto vynikajúco pripravenej akcie ! A veľké poďakovanie patrí tímu organizátorov okolo Slávka Janouška, klobúk dolu !!!! Pre viac info stačí kliknúť na odkaz : STOUTDOG CUP 2012

Bastien

Jasmin

Bastien

Bastien

Cena za 3.miesto

21.10.2012:: Čakáme šteniatka zo spojenia Jax Crazy Magic x Botka Crazy Magic :) podľa sonografického vyšetrenia čakáme šteniatka, ak všetko dobre pôjde, narodia sa okolo 12.11.2012 a k odberu by mohli byť po 02.01.2013 :), ale to všetko je ešte veľmi ďaleko, prevdepodobne to budú žíhaní drobci, možno s bielymi znakmi po otcovi alebo biele šteniatka so žíhanými znakmi po mame, mohli by byť zaujímavé nielen z pohľadu výstavných možností ( Jax je junioršampión SR, jeho otec je veľmi úspešný MultiCH. a Vice World Winner Glocka Stawka Wieksza Niž Žycie a jeho matka Bridget Jones Moravia Lord je Šampión SR, tak isto rodičia Botky - Master Blaster Fransimo Bohemia a Kerri Fransimo Bohemia sú Grandšampióni SR ), ale aj z hľadiska športového využitia ( Jaxova sestra Jasmin je v 15 mesiacoch víťazkou weight pullingu na akcii Crazy Day 2012, Botkin brat Bastien získal 1. miesto a titul Iron Staff na akcii Staffí deň 2010, v r. 2011 bol celkove tretí, jej matka Kerri bola vo veku 7 rokov prvá vo weight pull sprinte na SD 2011, otec Master Blaster bol celkove tretí na SD 2010, sila v génoch je z oboch strán ). Pôjde o prvých potomkov po Jaxovi a budú to druhé Botkine šteniatka, vo vrhu G mala šesť šteniatok, z ktorých sa Gilbert stal Junioršampiónom SR.

Jax

Jax

Jax

Jax

Botka

Botka

Botka

Botka

21.10.2012:: Vrcholí príprava na STOUTDOG CUP 2012 ( www.stoutdog.cz ), tentoraz zo Slovenska vyrážajú za slávou a úspechom :) na prvý halový pretek do ČR len náš Bastien, jeho matka, osemročná veteránka Kerri a náš odchov - mladá nádej Jasmin Crazy Magic, Kerri len pre radosť ( síce ju tréning ešte baví, ale snažiť sa o osobné rekordy v jej veku by bolo asi priveľmi trúfalé ), s Bastienom máme konečne natrénované, tak som zvedavý, či sa tentoraz naplno prejaví jeho potenciál po slabšom vystúpení na Crazy Day a Jasmin - na ňu som veľmi zvedavý, jej majitelia sa s ňou určite pripravujú a po jej víťazstve vo weight pullingu na Crazy Day je jasné, že by sa od nej mohli čakať zaujímavé veci ! Tešíme sa, o dva týždne to bude SUPER !!!!

Bastien

Bastien

Bastien

Kerri

Bastien

15.09.2012:: Úspešne prebehlo krytie JCh. Jax Crazy Magic ( L2HGA/HC Clear ) a Bodka Crazy Magic (L2HGA/HC Clear ), teraz už len počkať zhruba 25 dní a sono prezradí, či naša snaha mala úspech :). Viac informácií o plánovanom vrhu nájdete v odkaze "Šteniatka".

14.09.2012:: Medzinárodná výstava Bratislava

finále s Kerri

Jetta

Java

Jetta

Java a Jetta

10.09.2012:: Podarilo sa doplniť fotky, výsledky psov a výsledky súk a pár postrehov z Crazy Day 2012 :) ( stačí len dvoklik na odkaz :)

Agraeen Queen Moravia Lord

Jetta

Jasmin

Ao - tak sa povbudzuje !!

Lietajúca babička :)

10.09.2012:: A predsa pár fotiek z Košíc, za ktoré ďakujem Petre Štócovej z CHS RunningBull.

finále s Kerri

Jetta

Java

Jetta

Java a Jetta

22.07.2012:: Špeciálna výstava teriérov Košice. Opäť žiadne fotky, takže Jetta - trieda mladých Výborná 2, čím sa stala chovnou sukou ( v zime ju čakajú sladké materské povinnosti ), Jax - trieda mladých Výborná 3 ( posledné vystúpenie v tejto triede, nastal čas na prestávku do decembra a pokus o nabratie hmoty, aby bol konkurencieschopný aj v "dospelých" triedach ) a Kerri - trieda veteránov Výborná 1, stala sa Šampiónom krásy Slovenska veteránov. Škoda, že organizátori inak dobre pripravenej akcie nezvládli časovo záverečné súťaže, bolo by príjemné sa ich zúčastniť v súlade s plánovaným časovým rozvrhom, ale keďže tento nabral hodinový sklz, museli sme sa v tichosti porúčať, snáď niekedy inokedy ešte bude šanca ....

21.07.2012:: Medzinárodná výstava psov Veľká Ida. Znova bez fotiek a tentoraz nevyšlo ani počasie, lialo ako z krhly, to už naozaj dlho nebolo ... ale výsledky boli super !!! Tentoraz sme okrem dvojitého zastúpenia v triede mladých súk - Jetta - Výborná 3 a Java - Výborná 4, mali v triede mladých Jaxa a vďaka zisku V1, CAJC splnil v ťažkej konkurencii podmienky na zisk titul Šampión Slovenska mladých, Kerri sa predstavila v triede veteránov ako je u nás zvykom opäť sama a získala V1, čím sa priblížila na dosah k splneniu podmienok na titul Šampión Slovenska veteránov.

20.07.2012:: Národná výstava psov Veľká Ida. Hneď na začiatku výstavy sme zistili, že tentoraz to nebude ľahké a bolo tak, naozaj sme doma zabudli batériu do foťáka, takže z tejto výstavy nemáme ani jednu fotku :( Ale vyšlo počasie a aj výsledky, mali sme zastúpenie v triede mladých súk - už klasická dvojka Jetta a Java boli spolu predposledný raz v triede a v konkurencii spolu troch súk v triede obsadili prvé a druhé miesto, s tým, že tentoraz bola prvá Jetta a získala okrem svojho prvého V1, CAJC aj titul Víťaz Slovenska mladých 2012. Kerri sa predviedla v triede veteránov a v konkurencii sama sebe získala V1, Víťaz Slovenska veteránov 2012, ale hlavne ma potešila veta v posudku : " suka plná života " - pekné !!! Jetta na záver bola rozhodcom ešte dlho porovnávaná vo finále o BOB s MultiCH. Element Arate-Alesaf, prehrala až po troch kolách v pohybe, bolo to dosť napínavé :).

02.08.2012:: Doplňujeme súradnice miesta, kde sa bude konať Crazy Day - 48°50´9", ďalej 17°44´53". je to oproti budove bývalej školy na Hrubej Strane. Pomaly, ale iste finišujeme s prípravami akcie "CRAZY DAY 2012", ubytovacie kapacity už máme vyčerpané, na šport máme prihlásených 11 psov, z toho sú 4 športovci z ČR a 7 z SK, na šport je prihlásených 10 súk, z toho 2 z ČR a 8 z SK. Na výstave sa nám predstaví 25 jedincov, z toho 4 v triede "Drobcov", 1 pes v triede "Výrastkov", 1 pes v triede "Veľkých Výrastkov" a 6 psov v triede "Dospelákov", 2 feny v triede "Výrastkov", 6 v triede "Veľkých Výrastkov", 4 v triede "Dospelákov" a 1 fenka v triede "Starúšikov". Na výstavu príde zrejme tento rok jedno z najpočetnejších zastúpení psov vedených v Slovenskej plemennej knihe psov aj v porovnaní s oficiálnymi výstavami, zatiaľ presne ten istý počet bol len na výstave poriadanej SKCHTaF vo Viničnom v marci, na ostatných národných a medzinárodných výstavách bol zatiaľ tento počet vždy nižší.... To nás teší, ĎAKUJEME, že ste sa rozhodli prísť zabaviť na nami poriadanú akciu :)

Program :

04.08.2012 - Športová časť Crazy Day 2012

08.00 - 09.00 hod Príjem psov

09.00 - 10.00 hod Weight pull sprint - šprint s pneumatikou na 50 m dráhe

10.00 - 11.00 hod Sťahovanie kladky

16.00 - 17.00 hod Monkey track - prekážková dráha

17.00 - 20.00 hod Weight pulling - silový ťah na výkon

20.00 hod Vyhlásenie výsledkov súťaží

21.00 hod Voľná zábava ....

04.08.2012 - Súťaže pre deti počas Crazy Day 2012

13.00 - 13.30 hod Prekážková dráha

14.00 - 14.30 hod Ťahanie pneumatiky

14.30 - 15.00 hod Pre odvážlivcov - jazda na kolobežke so psíkom

15.00 - 16.00 hod Junior handling

05.08.2012- Výstava "Crazy Day 2012"

08.30 - 09.30 hod Príjem psov

10.00 - Začiatok posudzovania
Samozrejme časový rozpis je orientačný, budeme sa prispôsobovať aj počasiu, aj vývoju jednotlivých disciplín.

Vecné ceny na šport

Bastien

Vecné ceny na šport

16.07.2012:: Prvá výrazná zmena, dochádza k výmene rozhodcu nedeľnej show, p. Cwieceková sa ospravedlnila, ale podarilo sa nám zabezpečiť jedného z najvýraznejších slovenských rozhodcov - p. Havelku, určite aj Vás zaujal, ak ste sa na výstavách pristavili pri kruhu, kde posudzoval, svojím hlasným prejavom a jasným zdôvodnením prečo sa pri zadaní výsledku rozhodol tak, ako sa rozhodol, teším sa na jeho pôsobenie na Crazy Day 2012 ! A som veľmi rád, že tak ochotne súhlasil, že príde !

V tejto chvíli máme prihlásených 6 psov a 5 sučiek na šport, na výstavu 5 psov a 5 súk.

09.07.2012:: Organizačné prípravy sa opäť dostali ďalej, účastníci akcie Crazy Day 2012 majú možnosť si objednať ubytovanie v izbách 2 - 4 posteľových v rekreačnom zariadení Obce Bzince pod Javorinou, každá z týchto izieb má vlastné sociálne zariadenie, je možnosť objednať si obed na sobotu a nedeľu a večeru v piatok a sobotu, raňajky budú pripravené formou švédskych stolov. Večer bude možnosť opekať. Cena ubytovanie je 8,-Euro pre 1 osobu, deti do 12 rokov - 4,-Euro, deti do 3 rokov bezplatne. Pre organizačné zjednodušenie poprosím o doplnenie do prihlášky, či máte záujem o ubytovanie a o stravu, spätným mailom potvrdíme prijatie prihlášky a objednávku stravy a ubytovania.

V tejto chvíli máme prihlásených 6 psov a 4 fenky na šport, na výstavu 3 psov a 4 fenky.

Tiež s veľkým potešením predstavujem nášho hlavného sponzora - internetový obchod www.fat313.com a sponzorov - GEOSTA, geodetická kancelária, GEPOS, geodetická kancelária, Richard Bunčiak, KONDOR Slovakia s.r.o., BKP real, EUROMARK property, reštaurácia KAČABAR, FELIKANA - veterinárna ambulancia a chovateľské potreby.

Ďalšie informácie nájdete v PROPOZÍCIÁCH a v PRIHLÁŠKE a v PROGRAME !!!!

Logá hlavného sponzora a ukážka cien :)

27.06.2012:: CRAZY DAY 2012 Šport je naozaj vynikajúci spôsob ako sa baviť so psami aj po skončení výstavnej kariéry alebo aj keď Vás výstavy až tak veľmi nebavia alebo jednoducho, ak máte chuť so svojím psom trošku trénovať a niekde to aj ukázať ! Je to len o Vás a Vašom psovi, o jeho chuti, výsledky ovplyvňujete hlavne Vy v tréningu a v taktike na samotnej súťaži, nie ste závislí od rozhodnutia rozhodcu, je to o adrenalíne a zábave, Váš pes je v kondícii a v pohode... Staffí deň 2012 bol naozaj vynikajúci, na Slovensku tento rok podľa môjho vedenia nie je veľa akcií, kde si môžete zašportovať so svojím psíkom, preto sme sa rozhodli, že skúsime niečo zorganizovať, kde sa môžete len tak prísť pozrieť, čo dokážu iní alebo si to troška vyskúšať a zistiť, či by to Vás a Vášho psa bavilo alebo môžete poriadne prehnať "šunky" športovcom a víťazom silových súťaží ( dúfam, že takí tiež prídu, hm, minimálne využijeme, že nášmu Bastienovi sa už také podarilo :) ). Preto, ak máte chuť, príďte sa zabaviť na CRAZY DAY 2012, bude dobrá zábava, budú zaujímavé ceny vďaka sponzorom Bullrot K9, Bullrot fighting a FAT 313, budú tam príjemní ľudia, zábava pre deti a možno aj niečo prekvapujúce ....Viac informácií nájdete v PROPOZÍCIÁCH a v PRIHLÁŠKE a v PROGRAME !!!!

25.06.2012:: Staffí deň 2012. Opäť výborná akcia, Staffí deň naozaj treba hlavne zažiť, znova sa stretla stará zostava organizátorov - Simona Lahodová, Aneta Kuncová, Libor Minařík, moja maličkosť a hlavne veľmi kvalitne pripravená zostava športovcov, boli aj staré, známe tváre - medailisti posledných ročníkov Iron Staff medzi psami Balthazar Smaragd Smile, Master Wizard Brabanter, Dimo Dag Macy Gray, Herold Fransimo Bohemia, nᚠBastien CM, Iron Staff 2010 medzi fenami Update Sway FB, Agraeen Queen Moravia Lord, Chilli Pepper Wizard Bull, naša Kerri FB, športovci z tímu Lucky Bull Team Dana Žďárského..... Iron Staff bol zaujímavý aj pre možosť získať body do pracovného šampióna českého klubu SBTC CZ a naozaj to bolo vidieť na záujme a kvalite psov ! Tento rok sa Staffí deň konal v ČR hlavne "vďaka" podrazu a neserióznosti majiteľov zariadenia, v ktorých našli svoje miesto dva predchádzajúce ročníky. Mrzí ma, ž zo Slovenska sa tentoraz zúčastnili len dvaja zástupcovia v športe a dvaja vo výstavnom kruhu. Ale hanbu sme si neuroboli, nebolo nás síce vidno tak ako po minulé roky, ale čas nezastavíš a Kerri sa ako najstarší ( už má osem rokov ) športovec napriek tomu pekne umiestnila hlavne vo weight pullingu, keď s osobným rekordom 465 kg obsadila 4. miesto, keď o medailu prišla vďaka vyššej telesnej hmotnosti ako fenka na 3. mieste s rovnakým výkonom, v šprinte to už také dobré nebolo, 7. miesto nie je taká frajerina ako 1. miesto z r. 2011, ale vhľadom k tomu, že Kerri je už veterán, nie je to ažtaké zlé :). Bastien mal ešte o niečo ťažšiu pozíciu ako Kerri, nielen vďaka naozaj kvalitnej a početnej konkurencii ( vo weight pullingu bolo ešte na váhe 755kg desať psov ), ale hlavne preto, že dcéra ako jeho majiteľa sa chystala na maturity a nebol čas s ním trénovať, takže bol v krásne blahobytnej kondícii... Napriek tomu prejavil svoju typickú chuť a vôľu a v šrinte bol 4. len o 0,05 sek za medailovou pozíciou, vo weigh pullingu zostala pre neho tiež len zemiaková medaila, ale urobil si osobný rekord 965 kg a porazil viacero veľmi silných psov ! Ale tú svalovicu, čo musel mať na druhý deň, som mu rozhodne nezávidel :). Potešilo ma hlavne zistenie, že šport je naozaj vynikajúci spôsob ako sa baviť so psami aj po skončení výstavnej kariéry, je to len o Vás a Vašom psovi, o jeho chuti, výsledky ovplyvňujete hlavne Vy v tréningu a v taktike na samotnej súťaži, nie ste závislí od rozhodnutia rozhodcu, je to o adrenalíne a zábave, Vášpes je v kondícii a v pohode... Rozhodne ma to začína baviť viac ako výstavy :) Už sa teším na ďalší ročník, s 9-ročnou Kerri ( ak zdravie vydrží ) a tentoraz pripraveným Bastienom by to rozhodne mohlo byť zaujímavé a zároveň budem mať ambíciu skúsiť pritiahnuť pár ľudí k športovaniu so svojimi psami, veď nie je najlepšie zažívať víťazstvá a prehry v spoločnosti podobných bláznov ?!?

Viac o Staffom dni je doplnené v Galérii r. 2012 !!!!! Výsledky a report Anetky Kuncovej nájdete na www.staffiden.webnode.cz, zatiaž len pár fotiek zachycujúcich atmosféru ....

Naplno

Boj o medailu

Potiahne tú váhu ?!?

Naplno

Vsetko pre prípravu

Bastien 825 kg

Dobrá nálada je základ

BOB Xantos z Hambálek Bušín

BOJ Armagedon De Orphanus

Brigitka

10.06.2012:: Derby winner show Nitra. Pokus dokončiť dva šampionáty vyšiel len čiastočne, ale nedá sa vždy všetko ! Jax mal konkurenciu v triede len v jednom psíkovi, ale za to to bola konkurencia viac ako kvalitná, stretol sa v triede mladých so svojím bratrancom Easy Rider Moravia Lord ( svetový víťaz mladých ) a získal Výborný 2. V triede otvorenej boli okrem našej Brigitky aj jej nevlastná sestra po matke Agraeen Queen Moravia Lord a jej nevlastná sestra po otcovi Drumbuie Honey Great Staffield ( dcéra MultiCh. Diesla Wizard Bull ), veľké rodinné stretnutie :), a podarilo sa, máme Výborný 1, CAC a nakoniec aj Res.CACIB a Bridget Jones Moravia Lord je nový šampión krásy SR !!!!! Tešíme sa, dlhá cesta, ale podarila sa!

Jax

Bridget

Bridget

Bridget

Jax

09.06.2012:: Klubová výstava SBTC CZ Treba vidieť aj veľké výstavy a vyskúšať si porovnanie vo väčšej konkurencii, výstavy českého klubu sú naozaj veľké a konkurecia sa tam schádza spravidla veľmi zaujímavá a keď sa k tomu pridá zaujímavý rozhodca ( tento rok to boli anglickí rozhodcovia a chovatelia Kevin Jones a Mark Davies ), stojí za to prísť ! Tento rok sa na výstave stretlo 218 psov a fen, v triede mladých bolo 28 psov a 38 súk, slušná konkurencia, na túto výstavu bolo prihlásených 5 odchovov našej CHS, ale nakoniec sa jej zúčastnil len Lothar v triede šteniat a Jax v triede mladých, Jetta a Java sa začali hárať a keďže na túto výstavu nemajú do konkurencie prístup háravé feny ( posudzujú sa na konci kvôli získaniu chovnosti ), neprišli, Lotta pár dní pred výstavou ochorela, takže z toho bola pánska jazda... A vcelku sa darilo, Lothar skončil Veľmi nádejný 4 a Jaxovi sa podarilo postúpiť do užšieho výberu 11 psov, z ktorých rozhodca vyberal poradovú štvorku, Jax sa do nej nedostal a odišiel z kruhu s hodnotením výborný.

Jax

Lothar

Jax

Jax

Lothar

08.06.2012:: Celoštátna výstava psov Senec V Senci sa nám darí, ale že až takto ?!? Veľmi milé prekvapenie ! Jax bol v triede mladých sám, podľa katalógu síce nie, ale chybný zápis fenky medzi psov sa vysvetlil, takže konkurencia nebránila zisku CAJC, čo síce ani v týchto prípadoch nie je automatické, ale podarilo sa a že to naozaj nebolo zadarmo svedčia "dospelé" triedy, kde až päť jedincov nezískalo CAC alebo Res.CAC napriek tomu, že získali v svojej triede prvé alebo druhé miesto ! Jaxovi sa týmto výsledkom podarilo splniť aj podmienky na získanie Klubového Šampióna mladých SKCHTaF, super ! Java sa v svojej triede veľmi pekne predviedla, skvelá bola hlavne v postoji, jej majiteľ s ňou urobil naozaj veľký kus dobrej roboty a bolo to poriadne vidno, vo veľmi zdatnej konkurencii, kde bola napr. aj fenka, ktorá získala Výborná 2 na Svetovej výstave v Salzburgu, získala hodnotenie Výborná 2. A to najlepšie len prišlo, v záverečnom porovnaní o najlepšieho predstaviteľa plemena išiel Jax do priameho porovnania s víťazom triedy otvorenej a víťazom viacerých výstav rakúskym psom a čerstvým slovenským šampiónom Braveheart Mount Apple a vyšiel z tohto porovnania víťazne - máme prvého BOB !!!

Jax

Java

Jax

Java

Jax

27.05.2012:: Žitnoostrovská oblastná výstava psov Báč 27.05.2012. Malé výstavy sú fajn, je tam väčšia pohoda, menšia hektika a nervy, rozhodca má zvyčajne viac času, sú to príjemné akcie, tento rok sme si nenechali ujsť šancu a vybrali sme sa na poľovnícku výstavu a oblastnú výstavu psov v jednom a bolo super, v kruhu sa objavila malá Lara v svojej premiére a získala hodnotenie Veľmi nádejná, Lothar odišiel s rovnakým hodnotením a ich mama Bridget Jones Moravia Lord si po tejto výstave k svojim úspechom môže pridať aj Víťaz triedy a Oblastný víťaz, naozaj pekne zorganizovaná výstava !

Lara na stole :)

Lara na zemi :)

Bridget

Lothar

Záverečky

18.05.2012:: World Dog Show Salzburg. Skvele zorganizovaná výstava, dôslední, nestranní a s eleganciou posudzujúci rozhodcovia, nádherné psy a feny, taká by mala byť SVETOVÁ VÝSTAVA, tak táto taká bola len sčasti, krásni predstavitelia plemena staffordshire bull terrier tu boli, jeden rozhodca aj posudzoval a naozaj dôsledne, druhý sa na to ani len nehral a organizácia - STRAŠNÁ !!! Takže dosť zmiešané pocity. A výsledky našich odchovov ? Jax - Výborný, táto známka mala naozaj hodnotu, veď napr. v triede šampiónov padlo od tohto rozhodcu 9x veľmi dobrý a dokonca aj dobrý, fenky Jetta a Java boli "len" Veľmi dobré, ale po tom čo predviedol p. rozhodca v kruhu feniek, toto hodnotenie bolo dosť nepodstatné .... Žiadny veľký sviatok kynológie to v Rakúsku nebol ....

Trieda mladých psy

Trieda mladých psy

Trieda mladých feny

Trieda mladých feny

chaos v kruhu

14.05.2012:: SpringDuoDanube MVP Bratislava 12., 13.05.2012. Bola by škoda chýbať na týchto výstavách, veď možnosť kvalifikovať sa na Cruft´s nebýva každý deň :), na výstave sa prvýkrát objavili naše najmladšie nádeje Lothar a Lotta v triede šteniat, Jetta v triede mladých a Bridget v triede otvorenej. Šteniatka boli v pohode, výstavu zvládli a Lothar odišiel s Veľmi nádejný 2 a Lotta s Veľmi nádejný 1, Jetta v triede mladých získala v sobotu Výborná a v nedeľu Výborná 3, Brigitka nás dostala, v noci z piatka na sobotu sa dostala ku granuliam, napráskala sa tak, že pôsobila ako v druhej polovici gravidity a napriek tomu bola Výborná 4 z 8 fen, v nedeľu sa jej bruško stiahlo a v menej početnej konkurencii 6 feniek sme nabehli do kruhu s väčšou nádejou, zbytočne, pán rozhodca, ktorý v kruhu posudzoval stredoaziatov, kavkazanov, leonbergerov, tibetské dogy a nakoniec STB je zadal hodnotenie Veľmi dobrá, veľkú radosť nám teda neurobil :).

Otvorená fenky

Trieda mladých

Lara

Lotta

Trieda šteniat

06.05.2012:: Celoštátna výstava psov Banská Bystrica 06.05.2012. A tentoraz nepršalo, čo je na Bystricu dosť netypické, ale takto sa mi to páči viac :), keď už nevyhrať, tak aspoň v dobrom počasí ! Ale faktom je, že táto výstava dopadla veľmi dobre, Jax získal v triede mladých V1, CAJC v konkurencii dvoch psíkov pochádzajúcich z českých CHS a v boji o najlepšieho mladého psa celej výstavy sa dostal do užšieho sedemčlenného finále, naša už skoro typická zostava v triede mladých feniek bola Výborná 2 ( Jetta ) a Výborná 4 ( Java ), takže veľká spokojnosť !!! Na výstave získala v peknej konkurencii BOB vnučka našich veteránov Kerri a Alberta Abigail from Chery Valley, k čomu jej majiteľke veľmi gratulujeme, tiež tu začala svoju spanilú jazdu sa titulom Šampión SR Dorota z Hoštáckeho járku. Príjemná výstava !

Finále o BIS Junior

Dorota z Hoštáckeho járku

Jetta

BOB Abigail from Cherry Valley

Java

01.04.2012:: Medzinárodná výstava psov Nitra 24.-25.03.2012. Pre túto výstavu platí to klasické : "striedavo oblačno", nie že by sobotná výstava dopadla zle, to by som bol asi priveľmi náročný, keby som si nevážil zisk Výbornej pre Jettu v konkurencii ďalších 7 feniek v triede mladých a Výborný 4 zo štyroch psov v triede otvorenej pre Gilberta ( inak podľa názoru p. rozhodcu Szalaia najvyrovnanejšia trieda ), ale nedeľná časť dopadla predsa len lepšie, v triede mladých sme mali dvojité zastúpenie a vo finále si to o prvé miesto rozdali Java a Jetta, vďaka lepšiemu pohybu vyhrala Java a získala svoj prvý CAJC, Jetta je Výborná 2, naozaj lepšie ako v sobotu :)

Gilbert CM

Jetta CM

Java a Jetta

Jetta CM

Dazmarnic Check Mate

05.03.2012:: Špeciálna výstava SKCHTaF Viničné 2012 .... Pre našu chovnú stanicu veľmi príjemná výstava, všetkých 6 našich odchovov, ktoré sa tejto výstavy zúčastnilo, získalo veľmi pekné ohodnotenie. Trieda mladých psov vyšla super, Jax krásne chodil a po dlhom rozhodovaní p. rozhodkyne A. Cwiecekovej hlavne vďaka pohybu zvíťazil v konkurencii ďalších štyroch psov a získal V1, Víťaz triedy mladých, Ice bol v príliš blahobytnej kondícii, takže odišiel z kruhu s hodnotením Veľmi dobrý. Trieda mladých feniek patrila takmer celá našej chovnej stanici, minimálne čo sa počtov týka, veď z päťčlennej konkurencie boli štyri fenky naše :) a nakoniec im patrili aj prvé štyri miesta s hodnotením Výborný. Prvé miesto a Víťaz triedy mladých získala Janis. Veľmi pekne sa chcem poďakovať ich majiteľom, krásne sa svojím šteniatkam venujú ( drobci z vrhu J majú stále len 9 mesiacov a I sú len o 1,5 mesiaca staršie ) a je to nich vidieť, ste šikovní, ĎAKUJEM !!!!!

Java

Jasmin V2

Janis V1 VTM

Isha V3

Lara

Záverečky Janis

Glock a jeho deti

Glock a jeho deti

Glock a jeho deti

Glock a jeho deti

19.02.2012:: Všetky šteniatka z vrhu "L" máme zadané a už sú v nových domovoch, takže ešte pár ich fotiek ...

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

L

A mama, prečo mᚠtak vežké zuby ?!?

29.01.2012:: Medzinárodná výstava psov Trenčín - Wintershow 2012 - myslím, že sa nám celkom vydarila. Naša chovná stanica mala zastúpenie svojimi odchovmi Ch, I, J, K a tie sa určite nestratili - Kirk v šteniatkach - Veľmi nádejný 1 ( 1 psík ), v doraste feniek sme mali hneď tri želiezka v ohni - Java - Veľmi nádejná 1, Jetta - Veľmi nádejná 2, Jasmin - Nádejná v konkurencii celkovo 6 sučiek v triede, Isha - Výborná 3 v triede mladých zo 4 feniek a Chester - Veľmi dobrý 4 zo 4 psov v triede mladých, navyše Java postúpila v záverečných súťažiach dňa o najlepšiu dorastenku do užšieho 7 členného fínále, čo je super výsledok, veľmi dúfam, že bude robiť spolu so svojimi súrodencami aj naďalej dobré meno svojmu skvelému otcovi :). Navyše syn nášho Bastiena získal v triede strednej hodnotenie Výborný 1, CAC, gratulujeme jeho majiteľom !

Kirk VN 1

Jasmin a Java

Java a Jasmin 2

Java a Jetta

Java VN1

Jetta 1

Nástup do finále

Isha V3

Chester VD4

Gusto Svob-Mil CAC

Java VN 1

Jetta VN 2

09.01.2012:: Rastieme .... Drobci majú skoro tri týždne, vážia vyše 1 kg, sú veľmi vyrovnaní, začínajú sa dvíhať na nôžky a robiť prvé jemne komické kroky :)

Lara

Lara

Lotta

Lotta

Lian

Lian

Lian

Lothar

Lothar

Lothar

08.01.2012:: Začína príprava na Trenčín :) A aby bolo k tomu aj trošku spevu :)

Java

Java

Speváci

Jetta

Jetta

30.12.2011:: A sú na svete ! 21.12.2011 Brigitka úplne sama zvládla pôrod 4 šteniatok, dokonca mi vyšiel aj odhad podža sona a narodili sa dve čierne fenky s bielymi znakmi, jeden žíhaný psík a jeden čierny a všetci sú veľmi krásni :), za prvý týždeň života zdvojnásobili svoju váhu, Brigitka sa o nich super stará, zatiaľ o nich ani nevieme, aj keď sú v obývačke priamo pod stromčekom :). Už sú voľní iba psíkovia, obe fenky sú v tejto chvíli zadané.

27.11.2011:: Máme skvelú novinku, krytie Svetového víťaza mladých 2011, JCh. Ilumine Soul of Eilatan a Best of Queen Junior 2011, JCh. Bridget Jones Moravia Lord bolo ÚSPEŠNÉ, šteniatka by sa mali narodiť, ak všetko dobre pôjde, 22.-24.12.2011, takže taký krásny vianočný darček, a aby toho bolo viac, podľa mojej interpretácie sonografického vyšetrenia je jasné, že čakáme šteniatka čiernej alebo žíhanej farby a HLAVNE : vieme, že sa narodia psíky, fenky alebo aj oboje ! :) ! Máme sa na čo tešiť !

Bridget Jones Crazy Magic

Kirk Crazy Magic

27.11.2011:: Podarilo sa nám spraviť a získať pár fotiek súrodencov z vrhu J, rastú pekne, na fotkách majú 6 mesiacov.

Java, Jetta, Jax

Jetta

Jetta

Java

Java

Java, Jetta

Java

Java

Jetta

Jax

27.11.2011:: Máme pár nových fotiek sestier z vrhu I, Inge absolvovala svoju výstavnú premiéru v Nitre na Klubovej výstave SKCHTaF, kde získala v triede dorastu hodnotenie VEĽMI NÁDEJNÁ, Isha sa prvý krát objaví na výstave v r. 2012, som veľmi zvedavý ako sa jej bude dariť, zatiaľ rastie veľmi sympaticky :).

Inge Crazy Magic - Nitra

Inge Crazy Magic

Inge Crazy Magic

Inge Crazy Magic

Isha Crazy Magic

Isha Crazy Magic

Isha Crazy Magic

Isha Crazy Magic

Isha Crazy Magic

Isha Crazy Magic