english slovak
:: About Us
:: News
:: About Breed
:: Standards
:: Our Boys
:: Our Girls
:: Puppies
:: Litters
:: Gallery
:: Contact
:: Links
 


 

Planned Litters

Wellcome in webside kennel

Kerri Fransimo Bohemia K chovu staffordšírskeho bullteriéra sme sa dostali po dôslednom výbere z veľkého množstva psích plemien. Dovtedy sme chovali psov plemena Chow-Chow, fenku Champion Bibu Rakoľubská Lúka sme chovali v byte a keďže už bolo na nej vidieť prízanky starnutia, rozhodli sme sa zaobstarať si šteniatko iného plemena, aby sa nám jej odchod znášal aspoň trochu ľahšie..
Chceli sme psíka, ktorý by bol vhodný do bytu, nenáročný na údržbu, zároveň schopný vychádzok do prírody, akčný, veselý, s povahou, správaním a vzhľadom skutočného psa a nie plyšovej hračky.
A vyhral práve staffordšírsky bullteriér, ktorý tieto vlastnosti naozaj má.. Master Blaster Fransimo Bohemia Dokonca nám tak prebral k životu našu Bibu, že tu s nami bola ešte ďalšie dva roky.
Začali sme fenkou Kerri Fransimo Bohemia, ku ktorej neskôr pribudol psík Master Blaster Fransimo Bohemia. A keďže sa nám páčia hlavne farebné psíky, sme sa rozhodli, že sa ešte trošku rozvinieme, hlavne keď výstavné úspechy nedali na seba dlho čakať.. Tak sa aj stalo a naše rady rozšírila krásna fenka
Zolla Fransimo Bohemia. Život so Staffordšírskym bullteriérom nás nesklamal, sú to veľmi príjemní psí spoločníci, stojí za to dozvedieť sa o nich viac a nezatracovať ich len podľa vzhľadu a novinových článkov..